Potřebujete zachytit na kameru nějakou akci? Akční dovolenou nebo víkendový výlet do aqvaparku? Jízdu na lyžích? Na kole? Pak si pořiďte oudoorovou kameru. My jsme měli možnost testovat Outdoorovou kameru GoGEN XTREME.

Naše hodnocení: Ovládání kamery je velmi jednoduché. Je super, že si ji můžete připevnit na helmu, na tělo a máte volné ruce. Pohybem hlavy, těla směrujete objektiv, který díky tomu, že je širokoúhlý, zabírá vše, co se kolem vás děje. Když ukončíte nahrávání, stačí kameru propojit s počítačem, notebookem, vše si prohlédnout, popřípadě i sestříhat, pokud na to máte program. Výhovou je, že kamera je velmi odolná. Můžete s ní do deště, do vody, je to prostě taková spolehlivá holka do nepohody!

Camera

Kromě videozáběrů s ní můžete udělat i fotografie. Vyzkoušeli jsme ji a byli jsme s ní spokojení. Doporučujeme!

Jaká je outdoorová kamera GoGEN XTREME?

Ostrý obraz, skvělý zvuk, vynikající barevná kresba!
Outdoorová kamera vhodná i pro extrémní sporty. Díky speciálnímu ochrannému pouzdru vodotěsná až do hloubky 30 m. Profesionální video v rozlišení až 1080p30f, které vyniká zejména díky skvělému barevnému podání i při zhoršených světelných podmínkách a v náročných rychlých přechodech mezi tmavými a světelně vydatnými scénami. Úhel záběru dosahuje extrémních 170° a snímání záznamu má na práci výkonný 12 MPx CMOS senzor, kterým můžete pořizovat také fotografie nebo sekvence fotografií vašich nevšedních zážitků.

Camera

Wow! Ono to má displej
Obrovskou výhodou je 1,5“ LCD displej, na kterém můžete přehrávat svá videa, ale hlavně vám umožní vždy správně nastavit kameru na snímanou scénu a získat tak záběry právě těch akčních zážitků, které chcete zaznamenat. O záznam zvuku se stará integrovaný mikrofon a společně s videem se ukládá na microSDHC paměťovou kartu. Disponuje také vyměnitelnou baterií, ačkoliv na jedno nabití zvládne až 70 minut intenzivních adrenalinových zážitků!

Příslušenství? No jasně, všechno v balení!
S kamerou získáte také kompletní sadu příslušenství obsahující vodotěsné pouzdro, držák se závitem na stativ, popruhy pro upevnění na hrudník a další varianty držáků pro dokonalé upevnění na helmu, řídítka, tyč nebo do automobilu, včetně nalepovacích.

Camera

Jdeme na to.... 3, 2, 1.... AKCE!
Vychutnejte si znova a znova vaše skvělé zážitky z cyklistiky, potápění, lyží, skákání s padákem, z motorky, zkrátka ze všeho co vás baví!
A co teprve videa, které s ní dokážou natočit děti …

Více najdete na této stránce www.kasa.cz/outdoorova-kamera-gogen-xtreme-cam-10-b-cerna

Reklama