Často nemáte čas na oběd, na svačinu, proto sáhnete po něčem, co vás rychle nasytí. Nebo pokrm, který si můžete vzít sebou do práce, do školy a sníst si ho později.

Myslíme si, že je skvělé, že je z čeho si vybírat - mezi bagetami, sendviči, saláty, wrapy je na trhu velké množství nabídky. Od teď už víme, že nabídka těchto produktů v Tescu je velmi kvalitní a chutná.

Jak dopadlo naše testování?
5bb1ef34a7629obrazek.jpg

Díky ochutnávce a testování jsme spolu se čtenářkami zjistili, že sendviče a wrapy jsou opravdu velmi chutné a čerstvé – jak maso, sýr, tak zelenina vypadaly velmi svěže, oceňujeme v sendvičích i dobře zvolené pečivo. V každém sendviči a wrapu bylo dostatek zeleniny, ne málo, ale tak akorát, aby doplnila maso či rybu. Velmi dobrá je i skladba jednotlivých chutí, zvolené kombinace spolu ladí a vytváří tak velmi dobrý chuťový vjem. Po rozbalení tenkého a pevného obalu jak sendviče, tak wrapy lákavě voněly. Je dobré, že obaly jsou částečně průhledné, tedy vidíte, co si kupujete. Za nás mají sendviče i wrapy jedničku. 

Měli jsme možnost testovat:

Sendviče
5bb1efa040f91obrazek.jpg

  • Grilované kuře - s pestem středomořského stylu a křehkým salátem
  • Tuňák a vejce – šťavnaté kousky tuňáka, vybraného pro lahodnou chuť
  • Šunka a sýr – jemná vepřová šunka s plátky čedaru a kyselými okurkami

Wrapy
5bb1ed0b2a079obrazek.jpg

  • Gyros – šťavnaté kuře s tzatziki omáčkou a orientálním kořením
  • Cézar – šťavnaté plátky opečeného kuřete s křehkým salátem

Nová řada zahrnuje vždy šest variant mezi bagetami, sendviči, saláty a pizzami společně se dvěma druhy wrapů. Jak výrobky s masem, tak vegetariánské varianty obsahují pečlivě vybrané přísady. V největších prodejnách Tesco najdete umístěné chladicí boxy se sendviči a saláty rovnou u vchodu.
5bb1ef6e632beobrazek.jpg

Pro milovníky masa i pro vegetariány

Z čeho si můžete vybírat? Milovníci masa si mohou zvolit šťavnatý kuřecí salát s Grana Padano – jedním z prvních tvrdých sýrů na světě, poprvé připraveném před téměř 900 lety. Určitě stojí za zkoušku i salát Prosciutto se zeleninou pokapanou dresinkem z olivového oleje a bylinek, sušenou schwarzwaldskou šunkou a křupavými krutony. Vegetariány by mohly zajímat řecký salát, salát s mozzarellou nebo pizza Quattro Fromaggi. A kdo má rád sendviče, může si vybrat mezi tradičním chlebovými sendviči, bagetami nebo wrapy. V nabídce naleznou masové varianty se slaninou, pečeným kuřetem, salámem a sýrem, šunkou a sýrem, kuřecími nugetami a vegetariánské druhy s tuňákem a vajíčkem, eidamem a čedarem.

5bb1ef00d0173obrazek.jpg
Náš článek:

Více najdete na těchto stránkách.