Máte rádi napařovací žehličky? Pak se s vámi podělíme o hodnocení novinky Tefal Ultimate Pure, která se nám velmi líbila.

Co na této žehličce ocenily naše čtenářky, které si s ní zkusily žehlit a mohly jí testovat?

Benefity, které se našim testerkám líbily:

  • Parní výkon a regulace páry
  • Unikátní mikro calc filtr chrání žehličku před vodním kamenem
  • Dobře a příjemně se drží v ruce
  • Krásně klouže po oblečení
  • Úspora času
  • Nezanechává skvrny na oblečení
  • Při nečinnosti se sama vypne

Uvádíme několik reakcí čtenářek:
5c2e073257065obrazek.png

Míša M: Dobře se s ní žehlí, dobře se drží a velmi hezky klouže po prádle. Pokud s ní nežehlím, automaticky se vypne. Dá se nastavit automatická pára – žehlička volí správné množství páry pro každý druh prádla

Alena: Pokud máte na žehlení často větší množství prádla, pak je napařovací žehlička dobrá volba. Velká úspora času. Žehlí krásně, pěkně klouže po oblečení. Pára je silná, dobře se mi s ní pracuje

Jitka: Žehlím několikrát týdně, takže využiju napařovací žehličku, Tefal je dobrá značka, jsem s ní spokojená. Vše je rychlé, stačí jen přejet prádlo z jedné strany a je krásně vyžehlené.  Pára se dá krásně regulovat, je to prostě parádní napařovačka! Doporučuji.
5c2e07bf185fcobrazek.png

Jaká je napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure, kterou jsme mohli testovat?

Síla páry a ochrana před vodním kamenem

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure nabízí spojení vysokého parního výkonu s unikátním systémem proti vodnímu kameni, takže je zárukou dokonale účinného žehlení. Zcela nová unikátní technologie filtru mikročástic vodního kamene pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení. Proměnlivý parní výkon až 55 g/min zase zajišťuje maximální efektivitu a obzvláště výkonný parní ráz 240 g/min si poradí i s nejodolnějšími záhyby. Výkonný nepřetržitý výstup páry pro snadné rozžehlení záhybů Nepřetržitý výstup páry až 55 g/min poskytuje ideální konstantní množství páry pro účinné odstranění všech záhybů.

Hezky klouže po oblečení

Technologie Durilium AirGlide přináší nejlepší kluznost pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje také optimální rozptyl páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáhá udržovat žehlicí plochu beze skvrn a v dokonalém stavu.
5c2e089149e70obrazek.png

Bezpečí

Inteligentní automatické vypnutí pro zvýšenou bezpečnost Je-li žehlička ponechána bez dozoru, automaticky se vypne. Ve vertikální poloze se vypne za 8 minut. Pokud žehlička zůstane stát na žehlicí ploše, trvá její vypnutí pouhých 30 sekund.

Žádné skvrny

Funkce Anti-drip brání vzniku skvrn na prádle Funkce Anti-drip brání odkapávání vody během žehlení a vzniku skvrn na prádle.

Automatická pára

Nastavení Automatic Steam: volí správné množství páry pro každý druh oděvů Díky funkci Automatic Steam si nemusíte dělat starosti s volbou správného množství páry. Stačí vybrat teplotu odpovídající druhu prádla, které žehlíte, a žehlička se o zbytek postará automaticky.

Objemná nádržka

Velká nádržka na vodu pro dlouhé žehlení Nádržka na vodu o objemu 350 ml pohodlně vystačí i na dlouhé žehlení.
5c2e0821be66eobrazek.png

Naše články:
5c2e08436d29fobrazek.png

Reklama