Testování patří k oblíbeným akcím jak u nás v redakci, tak mezi našimi čtenářkami. Mezi nejoblíbenější patří zkoušení a testování pomocníků v domácnosti. Je skvělé, když nám vychytané přístroje šetří čas a rychle a kvalitně zvládnou práci, kterou mají.

Žehlení nepatří mezi oblíbené činnosti, ale rádi nosíme oblečení, které je hladké bez pomačkání. Napařovače nám díky síle páry pomáhají rychle narovnat, oživit a nadýchat oblečky, které si chceme vzít na sebe. O tom bylo naše minulé testování. Sešli jsme se v krásných prostorách pražského hotelu Mozaic, kde jsme měli možnost napařovače od značky Tefal vyzkoušet. Nyní vás chceme seznámit s recenzemi od čtenářek a čtenářů, kteří měli tu možnost a napařovače osobně vyzkoušeli.

Tefal

Nora : Napařovač je příjemný v tom, že se s ním dá rychle vyžehlit a je pohodlný na ovládání a manipulaci. Super!

Michaela: Napařovač je velmi praktický, hlavně ten menší bez podložky. Když jdu ráno do práce a zjistím, že ten kus oblečení, co si chci vzít na sebe, je pomačkaný, mám po ruce rychlé a jednoduché řešení a nemusím vytahovat žehličku ani žehlicí prkno.

Konstantin: Skvělý pomocník na pracovní cesty, kdy člověk potřebuje dobře vypadat a zároveň nemá pohodlí domova na žehlení.

Kristina: Já ráda žehlím, ale pro určitou skupinu lidí bude určitě atraktivní. Využila bych napařovač pro rychlé přežehlení košil a lehkých topů.

Tina: Výhodou je vertikální použití. Ideální na košile a saka. Ocení ho i muži, protože manipulace je velmi jednoduchá a výsledek dokonalý. Určitě bych ho využila na žehlení obleků a závěsů.

František: Dokážu si představit, že bych tento napařovač používal ráno k žehlení košil.

Roman: Jako pomocník na cesty, si myslím, že je to velmi dobrý pomocník. I cena je velmi příznivá. Na služební cestu musím mít.

Jana: Menší napařovač bych hned brala. Přijde mi praktický. Na ten velký nemám prostor.

Jakub: Jelikož jsem zapřísáhlý nežehlič, tak bych tento přístroj uvítal, abych nedělal v divadle ostudu v pomačkané košili.

Marek: Moc nežehlím, ale postrádám přesně takového pomocníka, který by doladil občasné pomačkání.

Markéta: Myslím, že to bude vhodný společník pro ty, kteří jsou neustále na cestách a pro odpůrce žehličky.

Standa: Oba napařovače jsou dobrá věc, přemýšlím, že si ten menší koupíme, manželka by ho určitě využila. Mě by se hodil i ten větší, hlavně na košile, když jsem na cestách. Jak jsem ho vyzkoušel, líbí se mi.

Šikovnými pomocníky do domácností jsou napařovače oděvů, které účinně odstraní veškeré záhyby, pachy, a ještě zvládnou oblečení dezinfikovat. Nepotřebujete žehlicí prkno, čímž šetříte místo.

razítko

 

Jaké napařovače jsme na naší akci testovali?

Tefal

Značka TEFAL nabízí hned dva modely. Ruční napařovač oděvů TEFAL Access Steam je výjimečně rychlý a praktický. TEFAL Instant Control má navíc unikátní patentovaný systém Press & Steam, který nabízí rovnou plochu, proti níž lze oděv žehlit. Vhodné pro použití před odchodem do práce či do společnosti nebo pro úpravu obtížně žehlitelných kousků oblečení.

Jak se vám líbí?

Více na www.tefal.cz

Naše články: