Snídaně je nutnou dodávkou energie a důležitých živin. Proto jako rodiče dbáme na to, aby byla jejich snídaně bohatá a vyvážená.

albert.jpg

Začátek školního roku zasáhl i mezi nás v redakci. Letní uvolněný prázdninový režim vystřídal nalinkovaný řád vycházející ze školní docházky našich dětí. I když jsou na základní škole nebo už na střední, stejné věci řešíme všechny – příprava do školy, snídaně, svačiny, kontrola úkolů.

Proto jsme měli radost, když jsme mohli testovat Mixit snídaňovou směs  s vtipným a výstižným názvem Zpátky do lavic. Jak dopadl náš test? Zeptali jsme se našich dětí, jak jim snídaně s Mixit snídaňovou směs  Zpátky do lavic chutnala.

albert1.jpg

Albert Kříž, gymnázium, střední škola
Jsem zvyklý snídat, protože se u nás doma snídá každý den, bez snídaně mne máma nepustí do školy ani teď, když jsem na gymplu. Snídani mám rád rychlou a dobrou, proto už léta snídám různé cereálie. Mixit snídaňovou směs  Zpátky do lavic jsem ochutnal a oblíbil si ji. Vyhovuje mi, že ji nasypu do hlubokého talíře, zaliju mlékem a můžu hned snídat. Líbí se mi jak je směs pestrá, jsou v ní nejen cereální kuličky, různé druhy lupínků a cereálních „křupek“, ale také sušené jahody a černý rybíz. Sušené ovoce se hezky nasákne mlékem a změkne, je to moc dobré. Mixit snídaňovou směs  Zpátky do lavic jsem si vzal i na několika denní školní výlet na začátku září, spolužačka mi říkala, že si objednává tuto směs i s oříšky a kombinuje to s tím, co má ráda. Což je pro mne inspirace, co vyzkouším dál, protože mi to moc chutná. Mixit snídaňovou směs  Zpátky do lavic můžu určitě doporučit. A jako svačinu uritě i MiniMixitky, ty jsou prostě dobrý a hustý!

Lucie Radová, základní škola, první stupeň
Snídat se musí, to mi máma říká každý den. Někdy snídám koláč od babičky nebo namazaný chleba se sýrem, ale také často jogurt nebo cereální kuličky. Proto jsem byla zvědavá, jak chutná Mixit snídaňová směs  Zpátky do lavic. Líbí se mi veselý obal s barevnými obrázky, už to mi bylo sympatické. Snídaně s Mixit mi moc chutnala. Je barevná stejně jako obal a i když jsem někdy vybíravá, chutnalo mi všechno. Máma mne pochválila, jak hezky snídám. Takže měla taky radost.

Co na to my, jako rodiče?
Mixit snídaňovou směs  Zpátky do lavic je velmi dobrou snídaní pro naše děti. Je dobře, že našim dětem chutná. Důležité je pro nás složení, to, že děti dostávají důležité živiny včetně vlákniny.

mixit.png

Balení Zpátky do lavic v krabici je nejpraktičtějším řešením, obsahuje dokonce i misku (a ne ledajakou, přímo z karlovarského porcelánu!) a lžičku. Kromě nádobí je v krabici i balení křupavého ovoce (kdo by nechtěl prokřoupat velkou přestávku), směs Zpátky do školy (rychlá a zběsilá snídaně) a 3 Mixitky (prostě hrozně dobrá sváča). Pozor, krabice způsobuje zažehnutí mozkových závitů!

Mix zpátky do lavic, cena 139 Kč, 425 g. Složení: pšeničné lupínky, ovesné lupínky, kakaové, kakaové extrudované kuličky, pšeničné pukance medové , duhovky, lyofilizované jahody, lyofilizovaný černý rybíz.

Zpátky do lavic v krabici, cena: 489 Kč,  1x Dětská miska v dárkovém boxu (bez tubusu), kovová lžička, 1x Mixitka BEZ LEPKU - Jablko + Skořice 50 g, Mixitka BEZ LEPKU - Banán + kokos 50 g, 1x Mixitka BEZ LEPKU - Borůvka 50 g, 1x Zpátky do lavic 425 g, 1x Křupavý Lesní Mix 20 g.

Tip na svačinu
Skvělou volbou jsou MiniMixitky, které se vejdou do každé kapsičky a na to jak jsou malé, dokážou zasytit jak prvňáčka, tak puberťáka. Prodávají se v balení po 18 kusech a díky tomu máte se svačinami vystaráno na celé září! Mixitky jsou raw tyčinky bez přidaného cukru, lepku nebo laktózy. V mixu po 18 najdete šest nejoblíbenějších příchutí, třeba Banán a kokos, Třešeň s mandlí nebo Lískový oříšek.

Minimixitky, cena 199 Kč/18 ks. Složení: 3x MiniMixitka BEZ LEPKU - Ananas 20 g, 3x MiniMixitka BEZ LEPKU - Banán + kokos 20 g, 3x MiniMixitka BEZ LEPKU - Borůvka 20 g, 3x MiniMixitka BEZ LEPKU - Jablko + skořice 20 g, 3x MiniMixitka BEZ LEPKU - Lískový oříšek 20 g, 3x MiniMixitka BEZ LEPKU - Třešeň + Mandle 20 g

mixitka.png

Reklama