Na bolesti zad si stěžuje velká část těch, kteří mají počítač jako pracovní nástroj. Dlouhé hodiny ve stejné pozici není nic, co by tělu vyhovovalo. Navíc pokud nemáte správnou podpěru, různě se kroutíte a tím vašim zádům přitěžujete.

6315cec16ae75obrazek.png

Židle FISHBONE Yenkee vás ale podrží a pohlídá, aby vaše páteř bolela co nejméně. Bederní podpěrka kancelářské židle vás drží přirozeně a pohodlně hezky ve správném úhlu, navíc si ji můžete nastavit dle své výšky. Podobnou funkci má i opěrka hlavy, která určuje správný úhel posedu, ale zároveň nabízí i odpočinek pro přetěžovanou krční pátěř. Opět si ji plně můžete přizpůsbit své velikosti a potřebám, a pokud vám nevyhovuje, můžete ji klidně sundat.

Nepřekvapila nás možnost nastevní výšky sedadla, ale nastavení výšky područek pro nás naopak novinkou bylo. Područkám navíc můžete měnit i úhel a nemusí tedy vždy mířit rovně, ale i do stran.

6315cf191174fobrazek.png


Celá židle krásně pruží a přizpůsobuje se vašemu tělu, tuhost houpání či pružení je možné opět ovlivnit otočným regulátorem, který najdete pod sedákem. Každému totiž vyhuvuje něco jiného.    

Rozhodně musíme vyzdvihnout precizní zpracování a použití kvalitních materiálů. Židle působí velmi elegantně a má hezký design. A hlavně – skvěle se v ní sedí, pracuje a uleví zádům.  


 Více informací naleznete ZDE.

630de8b6f0c04obrazek.png

sss.gif

Reklama