Tablety jsou stále oblíbenější. Milují je děti i dospělí. Pokud se nechcete tahat s notebookem a potřebujete být připojení na internet, tablet je ideálním řešením. Vejde se vám do kabelky a svou nízkou váhou a příjemnými rozměry vám nebude zabírat místo.

Gogen

Tabletů je na trhu spousta. Podle čeho si vybrat ten, který by vám vyhovoval? Podle vzhledu, rozměru, barvy? Podle funkcí, které nabízí?

Měli jsme v redakci možnost otestovat dotykový tablet Gogen TA 11400 QUAD. Jaký je?

Zde je popis tabletu a náš názor:

Tablet GoGEN TA11400 je jedinečný jak technickými parametry, tak svým elegantním bílo-stříbrným designem, který osloví především dámy a slečny. Ano, tablet opravdu vypadá krásně a elegantně, na první pohled jeho design zaujme.

Gogen

Nadstandartní výbava, kvalitní IPS displej, dlouhodobá výdrž baterie, paměť s velkou kapacitou to vše jsou důvody, proč si tento tablet pořídit. O výkon se zde stará Quad-core procesor Cortex A7 1,2 GHz , podpořený 1 GB operační paměti. Média se zde ukládají do vnitřní paměti o velikosti 8 GB, kterou lze navíc rozšířit pomocí micro SD karet. Tablet se může pochlubit HD IPS displejem s rozlišením 1280 x 800 pxl. Díky IPS technologii má displej kvalitní podání barev a dobré pozorovací úhly. Zážitkem bude také sledování filmů a videí v HD kvalitě. Čistý a uživatelsky nastavitelný Android 4.2 Jelly Bean nabízí velkou řadu aplikací a moderních vychytávek, díky kterým se nebudete nudit při cestování, ani za nepříznivého počasí. S tím musíme rozhodně souhlasit. Je skvělé, že jej můžete mít neustále při ruce a být „IN“. Zejména pro cestování do zaměstnání nebo někam na výlet, na schůzku nebo jednání je super, že si můžete díky internetu nějaké věci vyhledat nebo naopak relaxovat a bavit se - připojením na vaše oblíbené stránky, na sociální sítě, spustit si aplikaci oblíbené hry.

Z aplikací předinstalovaných v tabletu vás jistě zaujme například i-Vysílání, které vám umožní přístup do bohatého archivu České televize, který v současnosti eviduje téměř 8 let záznamů. Pokud chcete na tabletu sledovat filmy, pak je tato služba velmi zajímavá. U nás ji využily děti, šly dříve spát a pustily si pohádky.

Gogen

Samozřejmostí tabletu je také zabudovaná Wi-Fi. Díky ní se můžete připojit na internet a sledovat videa, surfovat na internetu, nebo sledovat jaké zajímavosti sdílí vaši přátelé na sociálních sítích. Ano, to je dnes již samozřejmostí, kterou využije každý, kdo se díky tabletu připojí na internet.

Tablet je samozřejmě vybaven také přední i zadní kamerou. Zadní 2 MP kamerka s automatickým ostřením umí kromě natáčení videa pořizovat i fotografie, přední kamerka s rozlišením 0,3 MP pak poslouží například k videohovorům. Tahle vychytávka je opravdu zábavná! Tablet je foťákem a zároveň jednoduchou kamerou. Vyzkoušeli jsme a zažili díky ní spoustu zábavy.

Gogen

Zmínit se musíme také o designu tabletu, který je čistý až funkcionalistický. Součástí displeje, který je orámován pouze supertenkým hliníkovým rámečkem je také bílé orámování displeje, což dává tabletu čistý moderní vzhled. Taktéž bílá lišta s tlačítky zapnutí/vypnutí, ovládání hlasitosti a mikrofonem v pravé zadní části tabletu je vhodně spojena se zbylým stříbrným opláštěním. Součástí lišty a elegantně ukryty jsou také slot pro Micro SD karty, sluchátkový výstup, mini HDMI a USB vstup. Ano, ano, ano! Je to pěný, designový celek. Pro ženy velmi přátelský a ladný.

Pokud jsme vám tímto článkem dali inspiraci pro výběr tabletu, budeme rádi.

Můžete se na něj podívat a koupit si jej třeba zde: www.kasa.cz/dotykovy-tablet-gogen-ta-11400-quad/

Reklama