Můžeme potvrdit, že projektor značky ViewSonic M1 mini Plus vám poslouží jako skvělý parťák. Ať už když si chcete sami něco promítat nebo při setkání s přáteli, velkou výhodou je, že si ho můžete vzít i na cesty. A to díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti.  Snadno se vám vejde do větší kapsy, kabelky i batohu. Dobrou zprávou je, že baterie projektoru vydrží na jedno nabití v chodu 1,5 hodiny, takže si bez problémů pustíte film, aniž byste museli myslet na jakékoliv kabely. My raději doporučujeme k projektoru ViewSonic M1 mini Plus připojit i powerbanku a prodloužit si tak promítání. Nikdy nevíte, kdy budete chtít skončit a jaká bude nálada a je škoda, abyste si nemohli dopřát více jen díky tomu, že vám dojde „šťáva“. Ten, kdo vymyslel powerbanky by měl dostat medaili!

63355fbc89cf1obrazek.png

Pokud se podíváme na to, jaký má chytrý projektor zvuk, tak čekejte jen pozitivní chválu.
Protože zážitek z promítání by nebyl kompletní bez pořádného ozvučení. O to se u tohoto projektoru postará integrovaný reproduktor od firmy JBL. My rádi potvrdíme, že ozvučení si zaslouží palec nahoru.

I když je projektor malý, disponuje dobrými technologiemi. M1 mini Plus se kromě rozlišení 854 x 480 px pyšní také vynikajícím podáním barev. Technologie SuperColor+ zajišťuje 125% barevné pokrytí barevného prostoru Rec. 709.

63356020b0332obrazek.png

Je super, že projektor je vybavený celou řadou streamovacích aplikací a pro pohodlí svých uživatelů ho lze ovládat i přes mobilní aplikaci vCastSender.

Jako zdroj světla využívá tento model kvalitní LED. Ta má skvělé vlastnosti a nadprůměrnou životnost na úrovni 30 000 hodin.

Dalšími výhodami M1 mini Plus je flexibilní stojan, se kterým vždy najdete ideální pozici pro promítání, snadná konektivita, o kterou se postarají porty HDMI, USB-A a USB-C, a podpora Wi-Fi a Bluetooth. Navíc poslouží i jako stylový doplněk, jelikož disponuje výměnnými kryty v různých barvách.

blobid0.png

Jaký je ViewSonic M1 mini Plus, co rozhodně oceníte?

  • Chytrý LED projektor Pocket Cinema s reproduktory JBL
  • Inteligentní design stojanu umožňuje stropní projekci
  • Integrované reproduktory JBL pro skvělý zvuk
  • Vestavěná baterie pro nekonečnou zábavu kdekoli
  • Inteligentní připojení Wi-Fi a Bluetooth

My vám rádi ViewSonic M1 mini Plus doporučíme. Líbí se nám tahle vychytaná věcička, díky které si můžeme pouštět cokoli, co nás jen napadne. Super je i jeho mobilita – můžete si ho vzít kamkoliv chcete, nabití vydrží 1,5 hodiny (pokud ho neseme mimo domov nebo kancelář, vždy máme v záloze powerbanku). Barvy, ozvučení, je to prostě super projektor!
Cena: 5 790 Kč

Více najdete na stránce HEURÉKA
633560f154429obrazek.png

Reklama