Ano, musíte na ní mít prostor. Laserová televize Hisense 100 L5F má úhlopříčku přes 2,5m, takže si při sledování připadáte jako v kině. Je krásná, stylová a designová. Je to v podstatě nejdominantnější prvek v interiéru, který ihned upoutá pozornost. A má rozhodně co nabídnout.

tv.jpg

Tato laserová televize využívá futuristickou projekční technologii s unikátním laserovým svícením i řadu pokročilých řešení. Nabízí nejen dokonalý obraz ve vysokém 4K Ultra HD rozlišení s realistickým vykreslením pestré palety barev, ale i prostorové ozvučení Dolby Atmos, takže snadno zapomenete, že nejste na stadionu nebo v kině.

Samotné sledování klasických televizních programů nebo satelitních či kabelových programů je v tomto prostoru luxusní. Při testování jsem sledovala nějaký dokument na ČT1 ze života zvířat připadala jsem si díky zvukovým a zrakovým vjemům jako v džungli, která byla na plátně. Naštěstí zrovna nedávali nějaký horror, to bych asi hned přepla jinam. Hodně dobrý pocit zažijete při sledování hudebních kanálů, energie pulzující písničky vás jednoduše pohltí.

Přiznám se, že moc nesleduji sportovní přenosy, ale pro mého muže, který je miluje byl hlavním benefitem pro nákup televize dokonalý obraz, zvuk a délka úhlopříčky. Tato testovaná Hisense 100 L5F musí uvést v euforii každého sportovního fanouška. Stačí se pohodlně usadit k této mega velké televizi s projekční technologií budoucnosti a dokonalým zvukem, otevřít lahve s dobře nachlazeným pěnivým mokem - a podívaná může začít!

tv2.jpg
Foto: Klára Křížová

Já si velikost televize užiju při sledování romantických filmů nebo mých oblíbených seriálů a filmů na Netflixu. Propojení této televize s připojením na internet a využití možnosti dívat se na streamované pořady je samozřejmostí. Můj syn miluje online hry a také již dneska má rád velkou hrací plochu. Když nestačí monitor, rád si přesedne k televizi, která mu nabízí ještě větší zážitek a ponoření do hry než dříve. Laserová televize Hisense 100 L5F je snem všech hráčů počítačových her.

Ovládání televize je snadné a rychlé díky přívětivému systému VIDAA. Nemusíte se obávat, samotné ovládání je velmi intuitivní, stejně jako ovladač, rychle se v něm zorientujete a bez problémů si navolíte, co potřebujete.

Dobrou zprávou je, že v porovnání s podobně velkými televizory s LCD obrazovou technologií je šetrnější ke zraku, úspornější, a navíc je podstatně lehčí, a proto je i instalace snadná. Technologie umožňuje sledovat televizi z blízkosti 4 m, s tím, že se nemusíte bát o svůj zrak.

tv3.jpg

Myslím, že tato televize si určitě najde své zákazníky. Jedná se o největší televizi na našem trhu s kvalitou 4K. Jsem ráda, že jsem ji mohla vyzkoušet, ráda vám své pozitivní dojmy předám, protože testovaná Hisense 100 L5F je opravdu jedinečná.

Podívejte se na video: 

Více najdete na www.hisense.cz nebo global.hisense.com
obrazek.png

Reklama