Jídelníček dítěte se mění podle věku. Mám desetiměsíčního syna, který je velmi dobrý strávník – chutná mu skoro vše a dobře jí. Některé maminky řeší, jak jejich dítě nechce jíst nebo je vybíravé, ale to se netýká mého syna. Mám z něj radost, jak hezky jí.

Pokud začínáte s příkrmy, asi také řešíte, jakou stravu začít svému miminku dávat. Chcete pro něj samozřejmě tu nejlepší kvalitu a na trhu je tolik značek, že se vám z toho „točí“ hlava. Jsem pracující maminka, ale zároveň nechci, aby se můj desetiměsíční syn živil jen stravou ze „skleniček“.

Často a ráda mu zeleninovo-masové příkrmy vařím několikrát týdně sama, ale někdy opravdu není zbytí a sklenička kupovaného příkrmu se hodí, zvláště, když někam cestujete :)

Měla jsem možnost otestovat dětské příkrmy značky Hami a za sebe mohu jen doporučit.

Od kolegyň z redakce jsem získala pro svému desetiměsíčního syna tyto příkrmy Hami:

Fazole, sladké brambory, hovězí 200 g, BIO Ovocný koktejl s mandarinkou 200 g, 1x Brabory, vepřové maso, čekanka 250 g.

 

ovocenahratlosos1

Synovi příkrmy chutnaly a oblizoval se, až jsem skoro žárlila, že mu snad moje domácí strava  tolik nechutná J Dělám si legraci, ale opravdu, bylo to chutné, a příkrmy měly dobrou, hutnou konzistenci. To stejné mohu říct o ovocném příkrmu mandarinka. Doporučuji! Více najdete na http://www.klub-maminek.cz/

hami_dite

Reklama