Běhám asi pět let a tento sport mne moc baví. Mám to jako relax a dávám si různé cíle. Třeba kolik chci uběhnout kilometrů. V průběhu roku se přihlašuji na různé závody. Baví mne trénovat, těšit se na běžecké akce, běhat si jen tak pro radost…

běh

Ze zkušeností vím, že je důležité mít dobré běžecké boty. I v nabídce velmi kvalitních bot se vám ale může stát, že vám nevyhovují, nesedí, proto je třeba hledat takové, na které při běhu nebudete myslet. Budete vědět, že vám bota vyhovuje, zajišťuje pohodlí i jistotu pro bezpečný běh. Proto jsem ráda, když mohu testovat různé běžecké boty a předávat dál své zkušenosti.

běh

Pokud ale běháte, stejně víte, že je nutné si boty dobře vyzkoušet, potvrdit si, zda můj tip může vyhovovat i vám. Jaké jsou Adidas PureBOOST X?

V rámci testování běžeckých bot Adidas PureBOOST X jsem v nich běžela i Run Czech štafetu 4x5 km, takže prošly i závodní zátěží.

běh

Jak bych tyto boty hodnotila? Při tréninku jsou velmi spolehlivé. Rozhodně  jsou lehoučké, dobře sedí na noze, máte pocit, že vaše nohy jsou jako pírko...! PureBOOST X má nový systémem „floating arch“, který nabízí neobvyklý vzhled a pocit. To musím potvrdit, opravdu po nazutí máte zvláštní pocit vzdušnosti, který vás při běhu ujistí o jistotě došlapu. Perfektně obepne chodidlo a zároveň poskytne pocit podpory, který mne provázel po celou dobu běhu. Pokud máte rádi stylové kousky jako já, určitě oceníte i jejich vzhled a jejich funkční volný prostor mezi podrážkou a středem chodila. Je to rozhodně zajímavá nevšední bota!

Náš článek o těchto botách: Běžecké boty PureBOOST X: Podlehněte stylu a funkčnosti

běh

Adidas se spojil s běžkyněmi a sportovkyněmi po celém světě, aby dokonale naplnil potřebu dnešních aktivních žen, a společně vyvinuli PureBOOST X. Běžeckou botu navrženou ženami pro ženy.

Povedená štafeta a radost z běhu //zena-in.cz/clanek/povedena-stafeta-a-radost-z-behu

běh

Boty prošly i zajímavým závodem RunCzech, týmovou štafetou na Výstavišti v Praze 7 Holešovicích. Trasa závodu určeného pro čtyřčlenné týmy vedla po pražské Stromovce. Každý člen týmu běžel jedno kolo, tedy pět kilometrů. A boty běžely skvěle!

Reklama