vysehrad1

Pokud se máte chuť od srdce zasmát, navštivte již po několikáté otevřenou letní scénu Švandova divadla v Praze na Vyšehradě. Hra Vše o mužích chorvatského spisovatele Miro Gavrana je hodně povedené komediální představení, které nenechá vaši bránici nepokoji.

V představení uvidíte Michala Slaného, Filipa Blažka a Maroše Kramára ve třech příbězích mužů, jejich osudy se splétají, jsou přehlídkou rozdílných mužských typů a ukázkou toho, jak se vidí sami muži, za to se stydí, co na sobě obdivují. A to, že si své role pánové na jevišti dostatečně užívají, je pořádně znát.

Komické situace jsou v představení vyváženy dramatickými chvilkami, při kterých na smích zapomenete, ale rozhodně ne na dlouho. Odcházet budete uvolnění, s úsměvem a zážitkem, na který, věřím, nezapomenete!

Představení Vše o mužích máte možnost navštívit na Letní scéně až do konce srpna. Program a možnost rezervovat si vstupenky máte ZDE nebo využijte telefonní linku 733 176 762 pro rezervace  (v den představení 16 - 20 hodin).

Letní scénu najdete na mapě TADY.

vysehrad2

Reklama