Těžké a unavené nohy může způsobit mnoho faktorů. V horkých dnech máte k večeru častěji pocit, že vaše nohy jsou unavené a těžké. Teplo ale nemusí být jen spjaté s počasím. Můžete pracovat v podmínkách, kde je více teplo a pokud je v místnosti topení v podlaze, jeho působení se nemáte šanci vyhnout. Například v kancelářích nebo v autě či autobuse, pokud cesta trvá déle, vliv tepla poznáte na svých nohou. Stejně tak ale těžké a unavené nohy může způsobit dlouhé stání nebo práce ve stoje. Jakmile mají nohy málo pohybu a tento stav trvá déle, dostaví se tyto popsané obtíže. Málo pohybu způsobí i sedavé zaměstnání. Po celodenní práci u stolu si uvědomíte, že většinu času jste jen seděli v takřka pro nohy neměnné pozici. Těžké a unavené nohy ale často pociťují i těhotné maminky, bohužel je většinou provází celé těhotenství.

62fa24a62a4caobrazek.png

Jak těžkým a unaveným nohám ulevit? Testovali jsme Diozzspray®, chladivou pěnu ve spreji s efektem mikromasáže pro okamžitou úlevu těžkých a unavených nohou

Dobrou zprávou je, že úlevy od těžkých a unavených nohou můžete dosáhnout během chvíle. Kdykoliv, kdekoliv a jednoduše pomocí chladivé pěny. A nemusíte si ani svlékat punčochy. Díky efektu mikromasáže přípravku s patentovanou technologií Diozzspray® proniknou aktivní látky do hlubších vrstev pokožky a rychle vás zbaví nepříjemných pocitů. Efervescentní pěna je založená na patentované technologii s efektem mikromasáže. Tuto chladivou pěnu mělo možnost vyzkoušet 30 našich čtenářek. Požádali jsme je, aby nám napsaly svá hodnocení.

62fa24df54036obrazek.png

Jak byly testerky s testovaným produktem spokojené? Až na dvě testerky byly všechny velmi spokojené, přečtěte si jednotlivé recenze, jak testerky chladivou pěnu Diozzspray® hodnotí:

62fa2521568efobrazek.pngMusím říci, že pěna opravdu funguje. Oceňuji hlavně, že mohu použít i v práci. Pěna krásně chladí a úleva nastupuje velmi rychle.

62fa2522aa3e3obrazek.pngDobrý sprej pro moje unavené nohy. Opravdu přináší úlevu. Perfektně chladí. Používá i syn po tréninku. Pojedeme do Tater a sprej pojede s námi.

62fa25255295bobrazek.pngTento výrobek je takový tichý, jemný, nenápadný pomocník od těžkých nohou. Při prvním použití jsem se lekla prskání a šumění pěny, ale po rozetření byla úleva okamžitá. Určitě mohu doporučit, i já budu používat dál.

62fa25289b06eobrazek.pngDobrý den, pěnu Diozzspray® jsem použila 3 způsoby. Jednak v horku, na unavené nohy z horka a jednak 2x na turistických pochodech. Překvapilo mi, že se pěna nelepí a velmi dobře vstřebává. Když jsem ho vzala s sebou na túru, byla chladivost ovlivněna horkým počasím venku. Doma jsem použití této pěny zkombinovala s 15 min. odpočinkem (nohy nahoře) a opravdu jsem cítila větší osvěžení. Na pochodech po 8 km chůze jsem po použití měla pocit úlevy jako po lehčí masáži. Do třetice jsem vyzkoušela tuto pěnu před výletem, preventivně, ochladila jsem si nohy a jelikož bylo časné ráno, venku chladněji a ochlazené nohy Diozzsprayem®, tak se mi skutečně lépe šlapaly kilometry. Děkuji za vyzkoušení, výrobek doporučuji.

62fa252bd48bcobrazek.pngZdravím všechny a děkuji za možnost vyzkoušet tuto novinku. Unavené, těžké nohy trápí mě i manžela, tak jsme byli na účinek velmi zvědaví. Bohužel nás čekalo velké zklamání, už nanášení je vyřešeno strašně hloupě, my to nakonec vzdali - pěnu jsem prostě stříkla na ruku a posléze vmasírovala na chodidla a lýtka. Jediný efekt byl krátké příjemné chlazení, nic jiného jsme nepozorovali. Cena je celkem vysoká - takže za nás tahle novinka určitě ne, ale to neznamená, že nebude vyhovovat ostatním lidem.

62fa252eebbe6obrazek.pngDěkuji za možnost vyzkoušení výrobku Diozzspray®. Mohu jen potvrdit, že zejména v těchto parných dnech je to naprostý balzám na unavené nohy. Během chvilky nohy ochladí a osvěží a pokožka je krásně hladká. Okamžitě se vstřebá a jediné co jsem nevyzkoušela je aplikace přes punčochy, ale věřím, že bude fungovat stejně dobře a už se těším, že ho vyzkouším v zimě třeba na tancovačce, kdy nohy trpí v lodičkách.

62fa25320373cobrazek.pngDiozzspray® se velice snadno aplikuje, chladivá pěna je velice příjemná na unavené nohy. Po použití jsou nohy krásně jemné a nelepivé. Hned po prvním použití jsem cítila úlevu od těžkých nohou. Může se používat kdykoliv. Diozzspray® má zajímavé složení, menthol úžasně osvěžuje. Výrobek určitě doporučuji, protože přináší velkou úlevu.

62fa25364f7b5obrazek.pngDěkuji, že jsem mohla tento výrobek testovat. Je skvělý na nohy po dlouhodobé stojící práci, v létě krásně osvěží. Nelepí, hezky voní a uleví od těžkých nohou. Myslím, že by neměl chybět v každé domácnosti. Je vhodný do baťohu na výlety nebo po namáhavém sportu.

62fa2538f39f7obrazek.pngChladivá pěna Diozzspray® je opravdu malý zázrak. Na první pohled se po aplikaci tváří, jako šlehačka na dortu, ale brzy se začne příjemně rozpouštět. Téměř okamžitě se dostaví chladivý efekt. Při rozpouštění ovšem neztéká. Počká na vás, než se rozhodnete ji vmasírovat do nohou. Chladivý efekt mi vydržel na nohou několik hodin. Aplikaci doprovází příjemná, nevtíravá vůně. Balení je velké tak akorát, rozhodně to není moje poslední. :) Pěnu jsem vypůjčila i své mamince, která na těžké a unavené nohy trpí opravdu dost. I ta byla nadšená. Rozhodně s koupí neváhejte.

62fa253bab01fobrazek.pngVážená redakce, touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za možnost testovat tento produkt. Diozzspray® má hned několik výhod. Produkt se prodává v praktickém balení, které můžete mít u sebe kdekoliv. Nejvíce oceňuji jednoduchou aplikaci a rychlou úlevu od těžkých a unavených nohou, kterou lehce zvládne každý. V zimním období lze použít i přes punčochy. Diozzspray® má chladivý efekt, který oceníte hlavně v letním období kdy jsou Vaše nohy např. vystavené slunečním paprskům a tropickým teplotám. Složení spreje - pěna má příjemnou konzistenci bez mastného filmu. Nelepí a zároveň díky panthenolu pleť dostatečně hydratuje. Pleť zanechává osvěženou a jemnou. Dále oceňuji nejen účinnost, ale i zajímavé složení. Doporučuji nejen aktivním osobám, ale i při sedavém zaměstnání. Lze zakoupit skoro ve všech lékárnách. Cena odpovídá kvalitě produktu. Vysoká účinnost a rychlá úleva.

62fa253ea6399obrazek.pngChladivou pěnu ve spreji Diozzspray® po vyzkoušení nedoporučuji. Jsem celý den na nohou tak jsem čekala úlevu a bohužel jediný efekt který sprej měl je lehce chladivý účinek který trval pouze pár minut o úlevě se nedalo vůbec mluvit.

62fa25430ecdfobrazek.pngDiozzspray®, chladivá pěna ve spreji s efektem mikromasáže pro okamžitou úlevu těžkých a unavených nohou je skutečně přípravek, který pomáhá. Její aplikace je velice jednoduchá a příjemná a úleva je opravdu cítit okamžitě. Pracuji 12ti hodinové směny a jsem téměř celou dobu na nohou, toto je pro mě opravdu úleva.

62fa2545b237cobrazek.pngVelmi příjemný, lehce roztíratelný a osvěžující. Úleva po okamžitá. Nohy jako vyměněné.

62fa25482a5a9obrazek.pngChladící pěna velmi překvapila. Netušila jsem, že pěna ve spreji může být tak studená a že se tak rychle vstřebá. V předchozích parných dnech mi v rámci dovolené udělala dobrou službu.

62fa254b4314fobrazek.pngDiozzspray® mě mile překvapil svou konzistencí i účinkem. Opravdu nelepí a nezanechává žádnou mastnotu na pokožce, což si tedy myslím, že je dost důležité a jeho mikrobublinky (mimochodem jsem nikdy u žádného přípravku neviděla) jsou úžasné. Pocit, že chci, aby bublinky znovu působily vedlo k použití asi většího množství produktu. Nohy jsou po nanesení opravdu uvolněnější a cítím se opravdu lépe. Jsem opravdu nadšená a myslím, že se stane součástí mé domácnosti. Doporučuji určitě vyzkoušet.

62fa254fd4fc0obrazek.pngTento výrobek jsem vyzkoušela poprvé. Hned po první aplikaci jsem byla nadšená. Chladivá a osvěžující úleva byla ihned patrná. Mohu všem jedině doporučit. Děkuji Ženě-in za možnost vyzkoušení!
Chladivá pěna Diozzspray® je skvělá. Vyzkoušela jsem ji po celodenním sezení v práci i po výšlapu do hor. Úleva pro nohy byla znát během chvilky. Doporučuji vyzkoušet všem.

62fa2552840eeobrazek.pngMám s testováním pozitivní zkušenost, v parném dni, kdy je náročné chodit v úzkých a zavřených botách mi přinesl okamžitou vzpruhu a úlevu. Hodnotím kladně i velikost balení – vejde se do kabelky.

62fa25550dcebobrazek.pngPěna Diozzspray® je krásně nadýchaná a velmi rychle se vstřebá do pokožky. Má chladivý účinek, což je pro unavené nohy balzám. Líbí se mi a doporučuji.

62fa255815541obrazek.pngPěna, kterou jsem testovala pro unavené nohy funguje perfektně a přináší okamžitý účinek v podobě úlevy. Je to, jako když si dáte v horku studené pití. Osvěží a nabudí smysly.

62fa2560725deobrazek.pngUž jsem si koupila další Diozzspray®, letošní horké léto dává zabrat mým nohám, které se rychleji unaví. Je super, že se dá použít i přes punčochy, protože nosím často podpatky. Dobrá zkušenost, neznala jsem tuto pěnu, nyní je v mé tašce jako doma.

sss.gif

Děkujeme za všechny recenze.

Podívejte se na video

Více najdete na www.cevy-zily.cz/nase-produkty/diozzspray

Diozzspray® je kosmetický přípravek.
 

Reklama