Jak byly testerky spokojené s vaginálními čípky GYNELLA® Balance pro podporu léčby vaginální suchosti a podporu přirozené vaginální mikroflóry?

Přečtěte si jejich zkušenosti:

63b2b9d17a1b3obrazek.jpgS testováním čípků jsem byla víceméně spokojená, uvítala bych nějaké lepší vyjímání čípku z obalu. Samotné čípky se snadno zaváděly. Ocenila jsem, že jsem při užívání Gynelly nemusela používat žádnou ochranu prádla (slipovou vložku).

63b2b9d3d6619obrazek.jpgPříjemné použití, komfort, splnily, co deklarují.

63b2b9d65ba49obrazek.jpgMoje zkušenost s testovanými čípky Gynella je velmi pozitivní, hlavně co se týká suchosti v pochvě. Už při užívání jsem cítila, jak se tento problém zlepšuje. Po vybrání všech čípků byla sliznice úplně v pohodě. Jsem ráda, že jsem mohla tyto čípky vyzkoušet.

63b2b9d89c689obrazek.jpgVaginální čípky GYNELLA® Balance pro podporu léčby vaginální suchosti a podporu přirozené vaginální mikroflóry jsou báječným výrobkem, který mi rozhodně prospěl. Hodnotím kladně velice jednoduché používání, kdy se aplikuje jeden čípek po dobu 10 dní před spaním. Má vaginální sliznice je nyní ve skvělé kondici. Výrobek je prospěšný a určitě ho doporučuji.

63b2b9dae8a8aobrazek.jpgPoužití čípků Gynella je velmi snadné, dobře se mi s nimi manipulovalo. Cítila jsem dost komfortně, myslím, že se mi zlepšilo vnitřní prostředí pochvy, zlepšení vidím a cítím i v otázce suchosti.
Již po prvním použití jsem cítila zlepšení ohledně suchosti a pálení. Po skončení 10ti denní kúry se cítím dobře, nepříjemný pocit pálení a suchosti zmizel, snad to vydrží co nejdéle. Prostředek ve formě čípku je trochu nepraktický, užívání přes den by nebylo možné. Balení šlo špatně rozbalit. Jinak nemám co vytknout, až bude třeba, tak je určitě zase použiji.

63b2b9deca249obrazek.jpgČípky mi vyhovovaly, cítila jsem se mnohem komfortněji, určitě si je koupím na léto, budou perfektní po návštěvách bazénů a rybníků. Snadno se aplikovaly, netlačily, neposouvaly se, nezapáchaly a nešpinily spodní prádlo.

63b2b9e1bc6faobrazek.jpgGynella čípky mi velmi vyhovovaly, jsem s nimi velmi spokojená a mohu je doporučit ostatním ženám, které řeší suchost v pochvě, případně nějaký občasný diskomfort.
S čípky v prvních dnech jsem měla smíšené pocity. Měla jsem pocit, jak kdyby mi začínal zánět, pochva byla lehce citlivá a podrážděná. Po pár dnech se začalo vše zklidňovat a do konce zavádění všechny vedlejší účinky odezněly. S odstupem času mohu potvrdit, že se mé potíže zmírnily a jsem v celkové pohodě. Děkuji, že možnost testovat tento výrobek.

sss.gif

Čtěte naše články:

Nezapomeňte na to, že vaginální problémy mají také souvislost s nevhodným jídelníčkem. Povánoční období je jednou ze sezon, která je problematická z hlediska mykóz. V případě potíží pro obnovu intimní mikroflóry se můžete inspirovat právě zkušenostmi našich testerek.

Co měly testerky možnost vyzkoušet?

63b2b8d9ec92aobrazek.jpg

GYNELLA® Balance je zdravotnický prostředek založený na tyndalizovaných laktobacilech (Lactobacillus acidophilus), kyselině hyaluronové, izoflavonech ze sóji a kyselině mléčné.

Kombinace těchto látek pomáhá

  • hydratovat vaginální sliznici u žen v menopauze
  • udržovat vaginální mikrobiální rovnováhu
  • zvyšovat elasticitu sliznice
  • udržovat přirozené ochranné mechanismy vaginální mikroflóry.

GYNELLA® Balance je vhodná pro ženy:

  • v menopauze, kdy při poklesu hladiny estrogenu dochází k vaginální suchosti, pálení, svědění, podráždění,
  • trpící vaginální suchostí způsobenou chemickými nebo fyzikálními změnami v těle,
  • se změnou rovnováhy vaginální mikroflóry způsobenou různými faktory: např. menopauzou, hormonální změnou, stresem, ale i antibiotiky, antikoncepcí, tampony apod.).

Proč GYNELLA® Balance

Uvádí se, že suchostí poševní sliznice trpí téměř 40-50 % žen nad 45 let (období menopauzy). V tomto období výrazně klesá hladina estrogenů v organismu, což se projevuje i změnami na poševní sliznici. Díky nedostatku estrogenu se sliznice pochvy ztenčuje, ztrácí svou pružnost i schopnost lubrikace. Dochází k vysychání a nedostatečné regeneraci tkání. Poševní pH stoupá a sliznice se stává náchylnější k vaginálním infekcím.

Problém se však netýká pouze žen procházejících menopauzou, ale může se vyskytnout u žen všech věkových skupin, které mají sníženou hladinu ženského pohlavního hormonu estrogenu.

Aplikace / užití

Jedna aplikace denně po dobu 10 dní, nejlépe večer před spaním. Terapii zahajte deset dní před začátkem nebo bezprostředně po skončení menstruačního cyklu. Dle posouzení ošetřujícího lékaře lze užívat až 20 dní. GYNELLA® Balance lze užívat opakovaně.

63b2b91ba8a58obrazek.jpg

Více najdete na www.gynella.com
63b2baaa41407obrazek.jpg

Naše články: