629e0884e1e96obrazek.png

Náš redakční test si můžete přečíst na této stránce: Test vatových tyčinek a tamponků Bel nature: Při odličování jsme vyzkoušely pohlazení přímo z přírody

Jak byly testerky spokojené s produkty, které mohly testovat? Přečtěte si jejich recenze:

629e08d24d885obrazek.pngS odličovacími tampony Bel jsou velice spokojená. Jsou příjemné na pleť, velice měkké a nadýchané. Nedrolí se a dobře se s nimi pracuje. Vatové tyčinky jsou kvalitně vyrobené. Jsou šetrné k uším a nerozmotávají se.

629e08e52e7cdobrazek.pngTampony jsou velmi příjemné a šetrné k pleti, nepouštějí chloupky a dobře se s nimi pracuje. Vatové tyčinky mi také vyhovují i když ty používám málo.

629e08e7b46d6obrazek.pngByla jsem velmi spokojená. Oba produkty byly jemné, účinné, krásně zabalené. Cítila jsem se doslova jako v bavlnce :-) Navíc jsem při jejich používání měla dobrý pocit, že chráním přírodu.

629e08ea2b9a6obrazek.pngS BEL jsem byla spokojená.

629e08ec863b0obrazek.pngS Bel produkty jsem byla moc spokojená. Polštářky jsou jemné a příjemné k pleti. Také tyčinky do uší jsou jemné a dobře se s nimi čistí uši.

629e08eee5b0aobrazek.pngDobrý den, lepší odličovací tampony snad na trhu neexistují. Odličovací rituál každý večer provozuji společně s náctiletou dcerou. I dcera poznala, že je něco jinak?? Bio bavlna je jemná k jakékoliv pleti, něco jako peříčko.

629e08f1492f0obrazek.pngVšechny testované produkty BEL mi naprosto vyhovují. Mohu je doporučit.

629e08f3e1ca1obrazek.pngDěkuji za možnost testování, mám citlivou pokožku a musím používat jemné odličovací tampony. Bel mi udělal radost, jako vždy. Jak tampony pro odlíčení, tak tyčinky do uší jsou skvělé.

629e08f704958obrazek.pngPři odlíčení je pro mě důležité, aby tampony byly jemné a „nedrhly“ při použití. Bel nature jsou krásně hebké, dobře se s nimi smývá nalíčení, i řasenka. Líbí se mi jejich udržitelnost k přírodě.

629e0905867d5obrazek.png

Zeptali jsme se testerek: Rády používáte produkty, které jsou spjaté s udržitelností a péčí o životní prostředí?

629e091917a37obrazek.pngSnažím se primárně používat produkty, které jsou spjaté s udržitelností a péčí o životní prostředí. Velmi si vážím přírody a její moudrosti a považuji za svoji povinnost a slušnost jí chránit a škodit skutečně co nejméně. Proto jsem moc ráda za novinku Bel nature a jsem moc ráda, že jsem jí díky ŽENA-IN mohla vyzkoušet doslova na vlastní kůži. A to nejen já, ale i obě dcerky. Všechny jsme byly spokojené a vysvětlovaly jsme manželovi, že můžeme tyto produkty dokonce kompostovat, z toho byl nadšený i on. Nechci na svoje tělo dobrovolně aplikovat chemikálie a odličovací tampony ze 100% certifikované organické bavlny jsou něco na co jsem dlouho čekala a z čeho jsem absolutně nadšená.

629e093267de1obrazek.pngTampony jsou velice příjemné a měkké. Jsem velice spokojená že se tampónky dají třídit.

629e0935c43fdobrazek.pngLibí se mi, že jde vyrobit příjemný a kvalitní produkt bez použití chemie, přijde mi to jako velká přidaná hodnota. Ráda si vybírám udržitelné produkty.

629e093849681obrazek.pngMiluji používání jakýchkoliv ekologických produktů, které nezatěžují naši zem. Dcera má citlivou pokožku, proto jsou pro ni tampony jako stvořené. Určitě budu tampony kupovat i nadále.

629e093ac0257obrazek.pngPoužívám produkty šetrné k životnímu prostředí a výrobky Bel mezi ně patří. Díky přírodnímu složení nezatěžuje tolik životní prostředí jako plasty. Jednoduše se dají zrecyklovat.

629e093d50e6aobrazek.pngTyto výrobky tampóny Bel nature Bio a vatové tyčinky Bel nature si budu kupovat, protože jsou šetrné k přírodě.

629e093fde3b9obrazek.pngV poslední době mě udržitelnost velmi zajímá a ráda si kupuji produkty, které jsou recyklovatelné nebo vyrobeny způsobem, který nezatěžuje planetu. U značky Bel je to velmi pozitivní, jak u tamponů, tak i u tyčinek do uší.

629e09434d230obrazek.pngJsem nadšená, jak moc jsou odličovací tampony jemné a jsou vyrobeny z bio bavlny. Také obal tamponu Bel nature je vyroben z recyklovaných vláken, což mi u plastového obalu přijde velmi sympatické.

Děkujeme testerkám za jejich vyjádření

Odličovací tampony patří jednoznačně k velmi používaným pomůckám v každodenní péči o pleť. Ovšem i při tak běžné a rutinní činnosti je možné myslet na blaho planety a přírody. Odličovací tampony Bel nature šly udržitelnosti naproti a přišly na trh s produkty ze stoprocentní BIO bavlny.

629e09725c61eobrazek.pngBel nature odličovací tampony jsou vyrobeny ze 100% certifikované organické bavlny, při jejíž výrobě nejsou použity žádné chemikálie. Díky tomu jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Eliminují vznik alergií. BIO bavlna použitá k výrobě těchto odličovacích tamponů se v přírodě bez problémů a snadno rozloží, a tak je můžete klidně třídit i do kontejneru určených pro kompost.

629e098817ad9obrazek.pngProtože tampony mají navíc certifikát GOST, který zajištuje ekologické pěstování bavlníku, jehož produkce je nejen šetrná k životnímu prostředí, ale je také zdravotně nezávadná.

Při výrobě tamponů Bel nature je tím pádem kontrolována i etika práce, to znamená, že na bavlněných plantážích nepracují děti, maximální pracovní doba dělníků a dělnic je omezená na čtyřicet osm hodin týdně a práci na plantážích odpovídá také normovaná odměna.

Sám obal tamponu Bel nature je k tomu všemu vyroben z recyklovaných vláken, takže vzniká z materiálu, které jsou už v oběhu. To dělá ze značky Bel lídra trhu. Odličovací vatové tampony byly kdysi symbolem plýtvání. Nyní jsou však díky Bel nature krokem k udržitelné budoucnosti péče o naši pleť.

Bel nature odličovací tampony jednoznačně souzní s udržitelností a citlivým přístupem k naší planetě a jejím zdrojům, což jsme si připomněli i 22.dubna, kdy se každoročně slaví mezinárodní svátek Den Země.

629e09acb8252blobid0.gif

Naše články:

Reklama