629f391d4b18aobrazek.jpg

Většina z nás si pořizuje opalovací krém před odjezdem na dovolenou. Jenže před sluncem je třeba chránit se kdykoli vycházíme ven. Třeba jen na odpolední procházku nebo při práci na zahrádce. I tady na naši kůži dopadá UVA a UVB záření, které může být nebezpečné. Nejde „jen“ o bolestivé spáleniny kůže. Ve hře je také vznik melanonu, ale i tvorba pigmentových skvrn a vrásek. Navíc kůže má schopnost si pamatovat a všechny naše opalovací hříchy sčítá. V mladším věku tedy můžete mít pocit, že vám sluníčko neškodí, ale za pár let to pak můžete pocítit v podobě zdravotních problémů.

Řešení nabízí kvalitní sluneční kosmetika

Přípravky na opalování, ať už jde o krémy, mléka gely nebo spreje by se měly stát běžnou součástí vaší kosmetické výbavy. Ideální je sáhnout po těch, jež mají ve svém složení co nejvíce přírodních složek. Zapomínat byste neměli ani na péči po opalování. 

629f3902c07a4obrazek.jpg

Sluneční kosmetika SOLAR založená na síle přírody

 Filozofii značky SOLAR vystihuje přesvědčení, že nejúčinnější a nejefektivnější ingredience pro ochranu pokožky pocházejí z přírody. Tato sluneční kosmetika proto obsahuje optimální komplex aktivních látek, který pomáhá chránit buňky pokožky před škodlivými vlivy slunečního záření. Díky svému složení je SOLAR kosmetika vhodná i pro citlivou a náročnou pleť. Produkty můžete vybírat z několika řad.

SOLAR krémy a mléka pro dospělé

629f394330286obrazek.jpg

Pokožka dospělého člověka má po vystavení slunečnímu záření zvýšenou tendenci ke stárnutí. Proto jsme vyvinuli řadu sluneční kosmetiky SOLAR, která vychází z potřeb vysoké ochrany před slunečním zářením a přispívá ke zpomalení stárnutí pokožky díky přítomnosti mořské řasy Laminaria ochroleuca ve složení.

SOLAR oleje pro dospělé

629f395678751obrazek.jpg

Sluneční ochrana s vitaminem E. Oleje obsahují fotostabilní filtry, které poskytují vysokou ochranu před UVA a UVB zářením. Díky rozprašovači se olej snadno aplikuje i na nepřístupná místa.

SOLAR Kids řada pro děti

629f39700d3ccobrazek.jpg

Pokožka novorozenců a dětí je velmi jemná a extrémně citlivá na sluneční záření. Řada dětské kosmetiky proto poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Kombinace fotostabilních UV filtrů pro ochranu před UVA a UVB zářením pomáhá spolu s látkami poskytujícími voděodolnost
chránit pokožku dětí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Základ složení řady KIDS byl navíc testován na snášenlivost u dětí již od narození.

SOLAR After Sun Mléko po opalování

629f39848ad39obrazek.jpg

Delší pobyt na slunci může způsobit podráždění pokožky, a to i v případě, že ji chráníte opalovacím přípravkem. Mléko po opalování s obsahem hydratačních a zvláčňujících látek, extraktu z řasy Laminaria ochroleuca, panthenolu a vitaminu E pokožku vystavenou slunci, větru a písku zklidňuje, zjemňuje a vyhlazuje.

Více informací na www.drmax.cz.
629f39aa36abaobrazek.jpg