Některé ženy hledají řasenky, které jim vytvoří místo řas dva smetáky. Jenže délka je většinou vykoupená tím, že řasenky slepují řasy a celkový vzhled nevypadá přirozeně. My dáváme přednost druhé variantě, kdy jsou řasy natočené, o něco prodloužené, ale hlavně nejsou nepřirozené. Vybraly jsme šest takových, které požadavky splňují, a seřadily jsme je od nejlepší z hlediska – kvalita versus kvantita.

1. Oriflame Prodlužující řasenka Incredible Giordani Gold, Notino 249 Kč
Jako nejlepší jsme vyhodnotily řasenku značky Oriflame. Možná je to ku podivu, protože soutěžila se značkami jako je Sisley nebo YSL. Žádná z nich ale přesně nesplňovala to, co jsme požadovaly. Řasenka se nedrolí, což je zásadní. Kartáček je zcela klasický, menší s drobnými štětinkami, které se osvědčily i u jiných řasenek jako nejlepší. Řasy prodlouží, natočí a vydrží celý den. Poté se smývá lehce i odličovací pěnou. Navíc obsahuje vyživující látky, takže vůbec nevysušuje.

2. Benefit They’re Real! Sephora 699 Kč
Řasenka, která už v názvu odkazuje na to, že budete ze vzhledu svých řas překvapené. A je to tak. Opravdu vypadají jako pravé, přirozenost zde hraje prim. Nelze jí nic vytknout. Delší gumový kartáček zvládne nabarvit i ty nejkratší řasy a přitom je neslepit. Po vytažení na něm zbyde jen to nejnutnější, špičku musíme přesto trochu otřít. Roli hraje také skladné balení, které se vejde i do menší kosmetické tašky.

3. Catrice Glam & Doll Boost Lash Growth Volume, 139 Kč
Tato řasenka by sice původně skončila asi až na místě posledním, ale na třetí místo nakonec prorazila díky ceně. Ta je opravdu nízká a poměr cena/výkon je tedy skvělý! Řasenka má malý rovný gumový kartáček s krátkými štětinkami a velmi dobře se s ním pracuje. Řasy jsou opravdu přirozené a na to, že je z těch levnějších, vydrží až do večera.

4. Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils, 704 Kč
Zahnutý gumový kartáček s třemi různými druhy štětin udělá hlavně působivý objem. Řasy nejsou slepené. Jen do té délky se moc nedostaneme, ale vůbec to nevadí, protože i tak je efekt skvělý a hlavně přirozený. Plus je opět krásný vzhled, který je tady podřízený vysoké ceně.

5. BADgal Bang! Objemová řasenka, Benefit Cosmetics, 830 Kč
Na pátém místě se umístila řasenka, která vám udělá opravdu dramatický objem, jak slibuje, a navíc řasy dostatečně prodlouží, abyste vypadala jako mrkací panenka, ale přitom stále přirozeně. Body jí však sebralo to, že se obtiskuje. Ne moc, ale bohužel je to po celém dni v práci trochu znát. I tak by nám nic nezabránilo pořídit si ji znovu, protože efekt je opravdu okouzlující.

6. Sisley Objemová posilující řasenka So Volume, 1 300 Kč
Na posledním místě se umístila řasenka značky Sisley. Nic jí to však neubírá z jejich kvalit, protože řasy po ní jsou opravdu nádherné. Dlouhé, husté a černé. Jenže je trochu slepuje, což znamená, že musíte vzít ráno kartáček a řasy si rozdělit. To nám přijde na tak drahou řasenku poměrně zbytečné.

Čtěte také:

Reklama