Následující osobnostní test, který na sociální síti sdílela tiktokerka Mia Yilin, odhalí, zda jste nezávislá duše nebo vysoce intuitivní osoba se šestým smyslem. Zadívejte se na obrázek, který ve videu ukazuje, a řekněte, co jste viděli jako první.

Na obrázku uvidíte mužskou tvář, nebo tučňáka. Pokud jste jako první viděli tučňáka, pak máte podle jejích slov nezávislého ducha, který touží po svobodě a autonomii. Daří se vám, když máte prostor prosazovat své vlastní zájmy a cíle. Zároveň však někdy můžete být ostatními považováni za „mimoně“, který je často myšlenkami úplně někde jinde. To kvůli tomu, že připisujete velkou důležitost trávení času o samotě.

Naopak ti, kteří jako první vidí mužskou tvář, mohou mít šestý smysl, pokud jde o emocionální inteligenci. Vaše intuice je velmi dobrá a snadno dokážete vycítit emoce a záměry jiných lidí. Mia Yilin také říká, že jelikož jsou tito lidé nadaní, pravděpodobně o sobě často dost pochybují a snaží se u druhých hledat potvrzení toho, že to co dělají a jak se chovají, je správné. To způsobuje, že často zpochybňují své vlastní instinkty.

Mnozí uživatelé byli ohromeni zdánlivou přesností testu. „Znáte mě lépe než většina mých přátel,“ píše například jeden z nich v sekci komentářů.

A jak jste v tomto testu obstáli vy?

shutterstock-2163642843.jpg
Foto: Shuttersotck

Zdroj: TikTok/Mia Yilin

Reklama