Poruchy erekce muži většinou spojují se svým mužstvím. Děsí je, že nedokáží uspokojit svou partnerku, a že selhávají jako muži. Bohužel je to téma, o kterém nechtějí se svým okolím hovořit a většinou ani nenavštíví lékaře. Ženy spolu většinou své gynekologické i sexuální problémy navzájem probírají a konzultují léčebné postupy svých lékařů. Muži si své problémy bohužel často nechávají pro sebe. Přitom poruchy erekce mohou být způsobeny mnohem závažnějšími zdravotní problémy jako jsou vysoká hladina cholesterolu, vysoký krevní tlak nebo vysoká hladina krevního cukru.

Co je erektilní dysfunkce

test erekceErektilní dysfunkce (ED) zcela zásadním způsobem negativně zasahuje nejen do kvality života muže (i jeho partnerky), ale který může být i prvním signálem daleko závažnějších onemocnění, jejichž projevy se navenek objeví sice později, ale jsou většinou nevratné.

Odtabuizování mnohých témat, rozvoj společenských vztahů i možností medicíny posunul toto téma v posledních letech daleko více do centra pozornosti, ale ne vždy v adekvátních a odpovídajících souvislostech.

Je tedy dost důvodů proč toto téma posunout do roviny, která mu náleží a věnovat mu patřičnou pozornost

Erektilní dysfunkce je trvalá neschopnost (nejméně 6 měsíců) dosáhnout a/nebo udržet dostatečnou erekci pro uspokojivý sexuální styk. Jde o nejčastější sexuální dysfunkci, přesto lékaře navštíví pouze každý desátý postižený.

Příčiny ED mohou být psychogenní, organické nebo smíšené. 10-15 % případů ED je způsobeno vedlejšími účinky farmakoterapie pro jiná onemocnění, nejčastěji hypertenzi.

Základem diagnózy je anamnéza, fyzikální a psychosexuální vyšetření, v indikovaných případech laboratorní testy a funkční vyšetření.

Příčiny poruchy erekce

Příčin poruch erekce je celá řada. Patří sem psychické problémy jako strach, stres nebo organické příčiny, kam patří pooperační stavy, nadváha, neléčená vysoká hladina cholesterolu, neléčený vysoký krevní tlak nebo neléčená vysoká hladina krevního cukru. Těmto vážným příčinám se věnujeme detailněji v přiložených tiskových materiálech. Mezi ostatní faktory, které mohou vést k poruchám erekce je bezesporu kouření, léky, alkohol, drogy, nedostatek pohybu či spánku.

Jak zjistíte, zda jde o psychickou příčinu nebo vážný zdravotní problém?

TEST EREKCE

Pomocí jednoduchého testu erekce. Protože je spontánní spánková erekce nezávislá na psychických příčinách a přímo závislá na vážných organických příčinách, může každý doma velmi jednoduše zjistit svůj problém. Za tímto účelem byl vyvinut a patentován (PATENT Č. 299051) „Test erekce“ - perforovaný proužek papíru, který dotyčný aplikuje před usnutím na svůj neztopořený penis. Pokud byl proužek aplikován správně a ve spánku došlo k spontánní spánkové noční erekci, bude proužek ráno přetržený. V případě, že proužek není opakovaně porušen, může se skutečně jednat o některý ze zdravotních problémů, jako vysoká hladina cholesterolu, vysoký krevní tlak nebo vysoká hladina krevního cukru. K jednotlivým závažným příčinám vydáváme zvláštní tiskové materiály..

Perforovaný proužek papíru opatřený z jedné strany lepidlem

erekce

Nikdo by neměl poruchu erekce přehlížet a Testem erekce odhalit pravou příčinu, řešit ji se svým lékařem a zabránit tak dalším možným projevům příčin poruchy erekce, jako je infarkt myokardu, mozková mrtvice nebo další nevratné orgánové poruchy.

Seznam lékařů řešící poruchy erekce komplexně naleznete na www.testerekce.cz.

Kde si objednat test erekce?

Test erekce se dá objednat několika způsoby, přímo z webového portálu www.testerekce.cz, dále přes SMS zprávu nebo přes internetovou lékárnu. Podrobnosti najdete na www.testerekce.cz. Cena testu je dle způsobu objednání - od 49 Kč do 109 Kč.

Tento spolehlivý a velmi jednoduchý nástroj může pomoci zachránit život.

Test erekce podporuje pacientská organizace Europa UOMO.

Reklama