Náš test diet a receptů na hubnutí pokračuje. Před týdnem jste si mohli přečíst, jak se daří čtenářkám, které drží dietu vodou. A nyní vám přinášíme rozhovor s dalšími z řad odvážlivců, kteří nám s testováním pomáhají. Obě čtenářky s přezdívkami elly a denisa23 si vybraly dietu koktejlovou a obě nám ochotně odpověděly na pár otázek… Jak se hubnoucím daří? Shodily už něco? A jak se daří hubnutí redaktorům Ženy-in?

Proč jste se přihlásila do našeho testu?

elly: Do testu jsem se přihlásila, protože se sama nemůžu nakopnout.

Denisa23: Přihlásila jsem se do testu diet z důvodu, že potřebuji opravdu trochu shodit pár kil a nedaří se mi to, neboť nemám pevnou vůli a ráda mlsám. Jdeme v polovině května na oslavu a oblečení mám nějak těsné.

Proč jste si vybrala zrovna tuto dietu?

elly: Vím určitě, že dieta zabere. S koktejlovou dietou jsem zhubla už na konci loňského roku šest kilo za měsíc a tuto váhu si držím doteď, i když jsem dietu držet přestala. Chtěla bych proto začít znova.

denisa23: Mám dietu koktejlovou, protože vodová byla zadaná. Taky koktejly mám ráda.

Jak vám jde dodržování dietního režimu?

elly: Jde mi to zatím dobře. Ráno jsem si dala koktejl a už mám v sobě litr a půl vody, takže zatím všechno podle plánu. Na oběd jsem si nachystala kuřecí maso se zeleninou a už se nemůžu dočkat.

denisa23: Koktejly piji třikrát denně před jídlem a pak jím menší porce, ale za 2 hodinky se hlad či chuť dostaví. Dává mi to zabrat, ale snad to vydržím. Ručička váhy spadla jen o 0,5 kg. Snad bude líp.

Kolik byste chtěla shodit?

elly: Chtěla bych celkově shodit ještě 15 kg a doufám, že se mi to podaří. Jsem na štíru s jakýmkoliv sportem, jsem lenoch, ale občas se projedu na kole a chci začít pravidelně jezdit na rotopedu. Tak snad se k tomu přinutím.

denisa23: Alespoň nějaké deko pryč z mé pneumatiky na břiše by se hodilo.

Co na to říká vaše okolí, rodina, přátelé?

elly: Naštěstí to vůbec neřeší.

denisa23: Rodina se jen usmívá a láká mě na sladké. Ví, že s váhou bojuji.

Zpravodajství z redakce

Přinášíme vám přehled nejčerstvějších zpráv z redakčního hubnutí. Pánská část redakce se stále drží svého obvyklého nadhledu. Jakub si s vydatnou pomocí čtenářek konečně vybral barvu pro svou týdenní dietní kúru - zelenou. Co nejdříve se do toho pustí. Jako první dokonce zveřejnil své míry a hmotnost a světlo světa spatřila i jeho poloodhalená fotka (více zde). Honza, který si bohužel přečetl odrazující čtenářské komentáře o své tukožroutské dietě, ještě nezačal. Jako důvod uvádí komplikace blíže nespecifikované. Oběma připomínáme, že musí začít nejpozději 20. května, aby byl test ukončen souběžně s ostatními s výjimkou aurové diety, která trvá o něco déle. Pavel si prý na rybičky s rajčaty a citronovou šťávou začíná zvykat.

Ženské osazenstvo se do diet pustilo poněkud zodpovědněji. Klárka se stále zdárně „upíjí" bílým vínem a odolává štiplavým poznámkám svého okolí. Maruška se zase upíjí bylinnými čaji. Zeleň všeho druhu si postupně začíná stěhovat do redakce, a tak se brzy možná dočkáme pokračování filmu Volání divočiny nebo alespoň novodobého Tarzana. A Eva se svou fastofoodovou dietou prý, ač nerada, vyměnila svou odpolední siestu ve volných dnech za dlouhé procházky se psem. Říká, že schody do pátého patra, které musí minimálně dvakrát denně zdolat, jí vadí čím dál méně.

Již brzy se můžete těšit na obrázkovou přílohu našeho velkého testu!

Držíte dietu s námi? Do které vkládáte nejvíc nadějí?

333 = S-ch s-ek

Reklama