5e4e64397319bfrosch.jpg

Konkrétně jsem vyzkoušely tyto čtyři produkty:

  • FROSCH Čistič na kuchyně s přírodní sodou
  • FROSCH Čistič na koupelny a sprchy Citrón
  • FROSCH Čistič vodního kamene s malinovým octem
  • FROSCH Spiritus čistič skel

Veronika Bulánková, redaktorka

S čisticími přípravky Frosch jsem se dosud nesetkala. Tedy obaly s žábou jsem vídala v drogerii, ale nikdy jsem po nich z neznámého důvodu nesáhla. Ale po pečlivém testování vím, že to byla chyba. Všechny čtyři přípravky mě příjemně překvapily a potěšilo mě, jak snadno se s nimi uklízí. Z ošetřených míst zmizely nečistoty během chvíle a bonusem je lesk jako blesk, který na nich zůstal. Asi nejvíc jsem si oblíbila Čistič na koupelny s vůní citrónu a potom Čistič vodního kamene s malinovým octem. Čas od času se nám v některém zákoutí vodní kámen objeví, a s Froschem šel krásně dolů. A navíc ta vůně. Hned jsem dostala chuť na malinovku.

5e4e668ba7a4cUntitled-collage-12-.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Čisticí přípravky Frosch jsem vyzkoušela vůbec poprvé a musím říct, že mě mile překvapily. Znám je však už dlouho z drogerie, ještě z mých středoškolských let, kdy jsem tam chodila na brigádu. Už tehdy si je dost lidí chválilo a shánělo se po nich. Nyní chápu proč. Všechny produkty byly moc fajn. Dobře se s nimi uklízí, protože jsou nejen účinné, ale navíc mají všechny rozprašovač, což usnadní práci. Nejvíc mě překvapil Čistič na koupelnu. Vše se po jeho použití hezky lesklo. A potom Čistič kuchyně s přírodní sodou. Rychle a účinně odstranil mastnotu (i zaschlou) na sporáku nebo v troubě. Díky přírodní sodě je navíc vhodný na používání v blízkosti potravin. Do kuchyně tedy ideální pomocník.

frosch2.jpg

Karolína Waberová, redaktorka

I když jsem čisticí přípravky Frosch znala, dosud jsem s nimi neměla osobní zkušenost. Už během testování jsem věděla, že si budeme rozumět. Dříve jsem používala jeden přípravek s rozprašovačem téměř na vše. Byl chemický, a když jsem si nevzala rukavice, pálily mě po něm ruce. Frosch produkty jsou na přírodní bázi, takže jsou šetrné jak k pokožce, tak k životnímu prostředí. Největší službu pro mne udělal růžový na vodní kámen, který voní jako malinovka. Vůně malin potlačuje ocet, který vážně bez problému zatočí s jakýmkoliv vodním kamenem. Stačí ho nastříkat, počkat a setřít. Jednoduché jako v reklamě!

Jsem si vědoma toho, že pro přírodu toho jde dělat ještě více, třeba si vyrábět domácí čisticí prostředky. Na to ale pracující ženy nemají čas, a tak je nejlepší volbou alespoň přípravek na přírodní bázi. Navíc Frosch produkty jsou ze 100% recyklovatelného plastu a důkazem toho, že chemii vůbec nepotřebujeme. Soda, citrón nebo ocet zvládnou odstranit nečistoty a mastnotu skvěle. 

waberova.jpg

Žaneta Podlahová, produkční

Na co si opravdu potrpím, tak na čistou domácnost. S velkou radostí jsem otestovala produkty značky FROSCH, která se stala zeleným průkopníkem na poli čisticích výrobků přátelských k životnímu prostředí. Není divu, že stále získává důvěru u zákazníků. Nejvíce se doma potýkám s vodním kamenem okolo dřezové baterie v koupelně, který se špatně odstraňuje. Po aplikaci Čističe vodního kamene s malinovým octem bylo po problému téměř okamžitě. Stačilo nechat pár stříknutí působit 5 minut, setřít houbičkou a baterie zářila leskem a čistotou.

Totožný efekt jsem zaznamenala i v kuchyni v nerezovém umyvadle a k němu příslušné podložce. Veškeré skvrny a nečistoty, které nešly vydrhnout, se krásně vyčistily. Těším se, až vyzkouším při jarním úklidu Frosch Bio Spiritus čistič skel, protože už teď se domnívám, že budu mít konečně okna bez šmouh. Čisticí prostředky mě více než mile překvapily a můžu se za ně opravdu zaručit.

OI000010-1-.jpg

Klára Křížová, obchodní oddělení

Celá řada čističů se mi velmi líbila a ocenila jsem jejich složení, protože si „zelené“ přípravky kupuji. Nechci zatěžovat planetu a pokud mám volbu, myslím na to při výběru a nákupu produktů pro čistou domácnost i pro praní. Také máme doma čističku odpadních vod, takže i to je důvodem nepoužívat zbytečně chemické agresivní přípravky. Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem je velmi účinným přípravkem, stačí postříkat a následně použít na odstranění usazeného vodního kamene či povlaku.

Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou je bezva čistič, přípravky spojené s úklidem kuchyně a pracovních ploch používám často. Líbí se mi vůně a to, jak pěkně přípravek čistí. Frosch Čistič skel je skvělým pomocníkem na okna, špína, šmouhy, mastnota, všechno jde ze skel krásně dolů. A Froschem Čističem na koupelny a sprchy s citrónem jsem vyčistila sprchový kout, umyla jsem všechna umyvadla. Líbí se mi citrónová svěží vůně a úklid byl rychlý a kvalitní.

kolaz-4-.jpg

Jitka Turková, obchodní oddělení

S velkou zvědavostí jsem se pustila do testování čisticích prostředků značky Frosch a mohu prohlásit, že jsou skvělé! Nejdříve jsem začala v koupelně. Vodní kámen okolo baterie se prostě usazuje. Nastříkala jsem na něj Čistič vodního kamene s malinovým octem, nechala jsem krátce působit a poté setřela jemným hadříkem, výsledek byl super. Dále jsem přípravek nastříkala přímo do sprchové baterie, okolo odpadu, nechala působit, setřela a také super.

sprcha.jpg

Další test proběhl v kuchyni. Nejvíce mě zajímalo, jak si poradí Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou se zaschlou mastnotou v troubě. Opět jsem nastříkala, ale nechala působit trošku déle, protože troubu zase tak často nečistím, a výsledek byl opět skvělý. O víkendu jsem si čisticí prostředky odvezla na chalupu a pomalu začala s jarním úklidem. Na chalupě máme vlastní domácí čističku, a tak musím být velmi obezřetná a musím se vyvarovat agresivním  chemickým prostředkům. Dokonalý pomocník je také Frosch Bio Spiritus čistič skel. Testovala jsem na zrcadlech, oknech a zanechal je skutečně beze šmouh! Produkty značky Frosch jsou pro mě účinným, ekologickým a jemně voňavým zázrakem v boji proti nečistotám.

5e5fbed7a3194jitka.jpg

Lukáš Kučera, marketing

Octový čistič na kuchyň, eko tablety do myčky a šetrný WC gel používám už roky. Na ekologické domácnosti si docela zakládám i kvůli dětem. Proto jsem byl zvědavý na drogerii značky Frosch, která slibuje šetrný přístup k úklidu. Velmi mile mě překvapil Frosch Čistič vodního kamene, protože ty většinou moc ekologické nejsou a někdy i silně páchnou. Frosch EKO Čistič vodního kamene s malinovým octem stačilo několikrát aplikovat na baterii a kolem sprchového koutu a usazeniny šly po pár minutách houbičkou snadno dolů. Příjemná vůně malin byl bonus. Okna jsem zatím nemyl, ale vyzkoušel jsem Frosch Bio Spiritus čistič skel na zrcadlo v koupelně a v předsíni a nezůstala ani šmouha. Zrcadla jsou dokonale čistá. Pokud i vám záleží na svém zdraví a přírodě, nechcete používat zbytečně mnoho chemie, sáhněte po produktech s žabkou ve znaku, doporučuji!

Více info o produktech se dozvíte na stránkách: https://www.frosch-eko.cz/

Čtětě také:

Reklama