Česká televize právě představuje řadu novinek, které by divákům měly zpříjemnit sychravé podzimní večery. Kromě nových tváří se na obrazovkách objeví i někteří staří známí a opět rozehrají škálu různorodých situací. Na co se tedy mohou diváci těšit?

Česká televize dnes představila své nové podzimní schéma, v jehož rámci se mohou těšit na řadu novinek a pořádný rozjezd...

fff

Podzimní večery si budeme moci společně s Českou televizí zpříjemnit novým seriálem Neviditelní, jehož premiéra je chystána na 1. 9. 2014. Bude se jednat o komediální seriál o tak trochu zvláštní menšině, která žije v utajení, o vodních lidech. Lidech, kteří vypadají jako my, ale umí dýchat ve vodě. V hlavních rolích se představí Jíří Bartoška a Jiří Langmajer, Luděk Sobota, Ivana Chýlková a další.

Na své si přijdou i milovníci historie, neboť se naplno rozjede další pokračování dokumentárního cyklu o klíčových momentech našich dějin České století. První díl druhého cyklu započne sovětskou okupací roku 1968.

gggg

Svého pokračování se dočká i Cirkus Bukowsky II s Pavlem Řezníčkem v hlavní roli, úspěšný cyklus televizních filmů producentské dvojce Terezy a Jana Vrabelových Nevinné lži a Sandra Pogodová s Petrem Rajchertem nás provedou ve svém provokativním cestopisu Německem.

Zkrátka na podzim se máme s „Čétéčkem“ nač těšit!

Reklama