Ochutnáváte rádi cizokrajná jídla? Těšíte se na nové chutě? Pak nezapomeňte také na nepříjemné situace... může vám být těžko a pálit vás žáha.

 

Těšíme se na léto – sluníčko, pláže, koupání, prostě konečně dovolená. Čeká nás objevování nových zemí, lidí, kultur i místních exotických lahůdek a specialit. V Řecku nás uchvátí vůně masa pečeného nad ohněm, většinou půjde o tzv. souvlaki – kousky jehněčího nebo vepřového masa navlečené na špejli. Mezi tradiční řecká jídla patří i moussaka, což je nákyp s baklažány a mletým masem.

V Turecku můžeme ochutnat rožněný kebab, smažené mleté masové placičky kefte a typické jsou vinné listy nebo papriky plněné masovou nádivkou. Egyptská kuchyně je plná čerstvého ovoce a zeleniny, používá se hodně luštěnin. Italská kuchyně je plná zeleniny, zdravá, a taková originální čerstvá pizza...

 

Ale například právě ta hrozí zažívacími problémy a nadýmáním. A typickým znakem každé kuchyně je samozřejmě specifické koření. Samé exotické lahůdky, ale také dráždidla pro naše zažívání, a pálení žáhy, pocity plnosti a překyselení žaludku se tak mohou stát nepříjemnými průvodci našeho cestování. Ideální by bylo dodržovat zásady správného stravování a zdravého životního stylu, ale kdo odolá? Proto bychom měli být na tyto situace připraveni. Pastilky Rennie jsou osvědčenou úlevou pro žaludek - působí rychle, jsou bezpečné a vejdou se do každé kabelky i cestovního zavazadla.

 

Dovolená je zkrátka spojená s dobrým jídlem a pitím. Nikdo si nechce nic odpírat. Když nás přece jen potkají nepříjemnosti jako pálení žáhy nebo pocit plnosti, a přiznejme si, že je to celkem často, Rennie pastilky nám pomohou vychutnat si chvíle volna naplno a nenechat si je ničím zkazit.

 

Tak dobrou chuť! Guten Appetit! (německy) Bon appétit! (francouzsky) Buon appetito! (italsky) Que aprovechare! (španělsky) Dobar tek! (chorvatsky) Haní an! (egyptsky, pozor – říkají dobrou chuť až po jídle) Kalí óreksi! (řecky) Afyiat olsun! (turecky)

 

www.rennie.cz

 

Rennie a Rennie Spearmint bez cukru jsou volně prodejné léky k vnitřnímu užití. Čtete pečlivě příbalovou informaci.

Reklama