Už jste se rozhodli, kam pojedete v létě na dovolenou? Nebo to necháváte ještě volně plynout? Naše kamarádka Nikola se těší na Kanárské ostrovy. Proč se taky netěšit, vždyť je tam krásně!

Kanárské ostrovy

Vybrala si Gran Canaria, ostrov s nádhernými dunami na jižní straně. S přítelem se těší, jak si půjčí auto, projedou ostrov a vyřádí se v aqvaparku. Také na lenošení na pláži Playa Inglesis. Dovolená pro dva u moře, to je prostě romantika.

Kanárské ostrovy

Který ostrov byste si vybrali vy? Já mám oblíbený jak Gran Canaria, tak větrnou Fuerteventuru. Drsnější ráz ostrova, pustá krajina a stálý větřík, to je moje srdeční záležitost. Pusté bílé pláže, které se při odlivu úplně vylijí, to je atmosféra chladného rána s prvními slunečními paprsky. Jako by všechno čekalo na nový den a teprve se probouzelo.
Fuerteventura, to je ostrov surfařů a kiteboardistů. Když ležíte na pláži a díváte se, jak to ti chlapíci umí, to je paráda.

Kanárské ostrovy

Všechny ostrovy miluju, ale tyto dva nejvíc. Jsou krásné.

Několik důvodů, proč jet na Kanáry:

Kanárské ostrovy

  • Příjemně teplé moře
  • Slunečné počasí
  • Pozvolný přístup do moře a jemný písek, ideální pro rodiny s dětmi
  • Let trvá 4-5 hodin, což je minimálně polovina času do ostatních exotických destinací
  • Dobré služby, prověřené hotely a zdravotní péče
  • Krásná krajina, vedle rozlehlých pláží jsou na všech ostrovech hory, vyhaslé sopky, krásná místa pro výlety autem nebo lodí

Kanárské ostrovy

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224 948025.

Reklama