Pro koho? Pro čtenářku ekleinovku, od níž máme další příspěvek a fotky. Jsou z Alp, kde byla za dcerou. A na co se ekleinovka těší? To už si musíte přečíst samy.

Na olympiádu se taky těším, ale moc z ní asi neuvidím. Moc Vám děkuju za příspěvek a fotky, milá ekleinovko, a přeju krásný den.


Přeju pohodový zimní den všem příznivkyním ženy - in i ostatním.

Letošní zima je pro mne milosrdná. Jsem ráda, že nemusím klouzat po zadku, když vyrazím z baráku. Co bych ale za jiskřivý sníh křupající pod nohama dala před dvěma roky! To byla jiná! Lyžovali jsme, běžkovali, užívali si plnými doušky.

Teď čučim doma jako puk a sport sleduju jen na telce. Jsem jako tygr zavřený v kleci. Jen ho vypustit a bude rotika. Zkoušela jsem, pravda, si na ně alespoň stoupnout a muže div neranila mrtvice. Jen bezmocně koulel očima a pravil cosi o pomatení mysli :D.

Někdy je mi pravda do breku, ale zase se otřepu a říkám si, že třeba příští rok už se lehce sklouznu. To mi hodně pomáhá. Už se zase vidím, jak místo holí držím ty lyžařské a tentokrát slibuju veřejně, že se sklouznu jenom lehce, abych zase zažila ten známý pocit euforie. A vnitřní spokojenosti, to mi teď ale fakt moc chybí.

Byla jsem letos v Alpách, za dcerkou, ta je tam na studijně - pracovním pobytu, a sněhu bylo pomálu. Tak jsme se procházeli, já nasávala mně tolik známou atmosféru a bylo mi skvěle.

eklein

eklein

eklein

eklein

Takže už se těším na další výlet za ní a také na sledování ZOH. Budu se dívat skoro na všechno... k tomu je mi ta moje pomalá pohyblivost teď dobrá. Zimním sportům zdar a našim sportovcům hodně úspěchů, mají na to!

Mějte se co nejlépe,

ekleinovka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

  • Je u vás sníh?
  • Co si myslíte o letošní zimě?
  • Byli jste někde na horách?
  • Máte nějaké zimní fotky?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho jedna z vás vyhraje balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

dar

Reklama