Jak proběhla svatba čtenářky Aji.ny - jak píše, těšila se jako chlap. Co tím myslí, to si můžete přečíst v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Téma dne: Svatební fotka.

Uzávěrka zasílání fotek se blíží, milé čtenářky. Proto (pokud chcete mít šanci na uveřejnění) pospíchejte! Níže si můžete prohlédnout snímek čtenářky Aji.ny...


Na svojí listopadovou svatbu jsem se těšila spíše jako chlap, kterého ženou do chomoutu a do poslední chvilky jsem netušila, zda od oltáře neuteču a neudělám ostudu v rodině Počasí nám vyšlo lépe než leckterým kamarádům s jarním termínem a ve finále to byl nejkrásnější den v mém životě .. až do okamžiku než se do roka a do dne narodila naše malá Terezka, která potvrdila, že svatba omyl nebyla a my máme to nejkrásnější miminko pod sluncem asi jako každá pyšná rodinka :-)

svatba

Pěkný sluníčkový den přeje,
Aji.na

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnekkonvička hrnek