5ef489d123095obrazek.png
Tesco dlouhodobě usiluje o to, aby v jeho obchodech zákazníci vždy jednoduše našli své oblíbené produkty za nejlepší ceny. Z toho důvodu nabízí 600 cenově dostupných produktů, které jsou v prodejních regálech označeny modrými cedulkami s bílým nápisem „Naše cena“. Součástí této nabídky jsou samozřejmě výrobky Tesco vlastní značky. Řetězec tak šetří zákazníkům čas při hledání těch nejlepších produktů za dostupné ceny.

Tesco Filet z lososa s brambory a zeleninou 400g

5ef489ee66fffobrazek.pngBěžná cena: 89,90 Kč

Losos patří mezi jedny z nejoblíbenějších ryb. Šťavnaté rybí maso je bohaté na omega-3 nenasycené mastné kyseliny, a proto bychom si jej dle lékařů měli dopřávat i několikrát týdně. Losos je doplněn o krémovou omáčku z petržele a kopru, dušenou zeleninu a brambory. Přináší vám tak zdravý oběd, který zvládnete hravě ohřát v mikrovlně za několik minut. Ve Volbě spotřebitelů 2020 uspěly také hotové pokrmy Vařená rýže s paprikovou omáčkou a dušenými kuřecími prsy a Pomalu uvařený guláš z důkladně vybírané hověziny, dochucené paprikou. Ze salátů pak cizrnová a sezamová pasta Tahini, cizrnová pasta s vařenou červenou řepou a sezamovou pastou Tahini, vařený pšeničný bulgur s pečenou červenou paprikou, cizrnou a sušenými rajčaty v oleji.

Tesco Obalované rybí prsty z tresky pestré 450g

5ef489fe5eae8obrazek.pngBěžná cena: 59,90 Kč

Rybí prsty jsou velmi oblíbené u dětí, a proto rodiče potěší, že rybí prsty od Tesca jsou vyráběny z celých kusů aljašské tresky. Jsou hluboce zamražené, díky čemuž si uchovávají čerstvou chuť a živiny. Jednoduchý způsob, jak dětem dopřát rybu bez potíží s hledáním kostí.

Tesco Pomerančová šťáva

5ef48a192d3e3obrazek.pngBěžná cena: 69,90Kč/l

Ovocná šťáva, která nepochází z koncentrátu? Tesco nabízí 100% čerstvé ovocné šťávy v několika příchutích. Dopřejte si ovocné osvěžení bez jakýchkoliv přidaných ingrediencí, ale za to se spoustou vitamínů. Ve volbě spotřebitelů zvítězily příchutě pomeranč, ananas a grapefruit. V obchodech si můžete ale vybrat také například jablko nebo směs mandarinkové, pomerančové a grapefruitové šťávy. Lahve jsou navíc vyrobeny z recyklovaného materiálu, což představuje další krok, kterým Tesco přispívá k naplnění závazku o snižování vlivu plastových obalů na životní prostředí.

Tesco Plátek z lososa obecného s kůží a koprem 125g

5ef48a274441cobrazek.pngBěžná cena: 94,90 Kč

S plátkem lososa ochuceným koprem vytvoříte rychlé a chutné občerstvení na večer se sklenkou vína v ruce. Můžete s ním ochutit a zároveň ozdobit jednohubky, nebo si jej vychutnat samotný. Pokud nepatříte mezi milovníky kopru, naleznete v Tescu také uzeného lososa s pepřem nebo pouze uzeného, kterého si můžete doma dochutit dle svých preferencí. Losos je uzený teplým kouřem, díky čemuž má výraznou chuť i vůni.

Fred&Flo Vatové tyčinky 60 ks

5ef48a38e3854obrazek.pngBěžná cena: 19,90 Kč

V kategorii dětské kosmetiky se volbou spotřebitelů staly Fred&Flo vatové tyčinky, které umožňují jemné a důkladné čištění malých oušek. Díky jejich speciálnímu tvaru zabraňují poranění dítěte během čištění. Navíc neobsahují žádné plasty a získaly cerfitikát FSC, který dokazuje, že byly vyrobeny v souladu se zásadami udržitelného hospodaření. Privátní značka Fred&Flo nabízí také kvalitní dětské plenky a další kosmetické potřeby pro děti, jako například tělový a vlasový šampon, tělové mléko, krém proti opruzeninám a dětský olej.
5ef48ab91fc54obrazek.png

Reklama