Interaktivní elektronický magazín věnovaný jídlu přináší společnost Tesco jako jednu z dalších výhod pro své zákazníky. Pilotní číslo magazínu „Tesco Recepty: Čerstvá inspirace“ přináší rady týkající se grilování a BBQ.

V rámci rozšíření výhod webu tescorecepty.cz se koncem minulého týdne k vybraným zákazníkům společnosti Tesco dostalo první číslo elektronického magazínu „Tesco Recepty: Čerstvá inspirace“. Věnuje se jídlu, vaření a novým nápadům. Pilotní číslo přináší čtenářům aktuální rady a tipy týkající se grilovací sezóny.

Tesco

Tipy pro grilování a BBQ v interaktivní formě

TescoPro zákazníky, které nebaví neustále přemýšlet nad tím, co si doma uvaří, je nový magazín Tesco Recepty jedinečným pomocníkem. Interaktivní formou, v níž je možné spouštět videa, takzvaně proklikávat mezi produkty nebo rovnou nakupovat online v internetovém obchodě Tesco Potraviny on-line, se dozvědí to nejdůležitější o aktuálním tématu a zároveň mají všechny recepty hned po ruce. Nové číslo magazínu se věnuje BBQ a grilování, zajímavostem v této oblasti, radám a tipům, jak vybírat gril, vína vhodná ke grilování nebo na co si dát pozor. Nechybí ani tipy, jak připravit posezení pro rodinu a přátele nebo spousta receptů na přípravu masa, zeleniny i netradičních sladkých delikates.

Pokud se zákazníci chtějí inspirovat, najdou zde tipy na top recepty od šéfkuchaře. Dozvědí se, jak vybrat maso vhodné ke grilování, jak jej předem připravit nebo jakou marinádu namíchat. Protože častou a oblíbenou alternativou k masu je i zelenina, čtenáři zjistí, kterou vybrat a jak při grilování různých druhů postupovat. V čísle nechybí ani grilování pro děti. Každý zde najde tipy na to, čemu se raději vyhnout, co dětem chutná a jak je zapojit do přípravy.

Jak získat čerstvou inspiraci?

Pilotní číslo bylo kromě již zaregistrovaných uživatelů na webu tescorecepty.cz zasláno také členům věrnostního programu Clubcard, zákazníkům služby Potraviny on-line a zákazníkům přihlášeným k odběru novinek na webu itesco.cz. O magazínu bude Tesco následně informovat i ostatní zákazníky prostřednictvím letáků i dalších kanálů. Pokud budou mít o magazín zájem, stačí se zaregistrovat na webu tescorecepty.cz. Nové inspirativní vydání magazínu pak najdou po přihlášení ve svém profilu.

Reklama