Čerstvý ovčí sýr, 80 g
běžná cena 49,90 Kč

Měkký nezrající plnotučný sýr z pasterovaného ovčího mléka a sýrařské kultury obsahuje 45 % tuku. Velice jemná a lahodná chuť, lze servírovat samostatně nebo zvýraznit čerstvými, případně sušenými bylinkami.

Kozí sýr, 150 g
běžná cena 69,90 Kč

Čerstvý měkký polotučný sýr z kozího mléka, smetany a sýrařské kultury. Balený ve znovu uzavíratelném obalu. Lehký sýr s typickou chutí kozího mléka lze použít do salátů nebo přímo roztírat na pečivo.L. Casei, 100 g
běžná cena 29,90 Kč

Jogurtový nápoj s Lactobacillus paracasei, probiotickými bakteriemi, které pomáhají předcházet problémům trávicího systému. Obsahuje vitamín B6, vitamín D. Příjemná lehce nasládlá chuť. Dostupný i s příchutí lesního ovoce.

High protein drink, 300 g
běžná cena 24,90 Kč

Odtučněný jogurtový nápoj s vysokým obsahem bílkovin. Hustý krémový nápoj je ideální svačinka pro sportovce. Dostupný ve vanilkové a jahodové příchuti.

Ementál plátky, 100 g
běžná cena 25,90 Kč

Lahodný plnotučný sýr. Silné plátky s typickou ementálovou strukturou. Výrazná a plná chuť. Doporučujeme servírovat s čerstvými fíky, které podtrhnou chuťové přednosti zrajícího sýru.

Cottage cheese Light, 200 g
běžná cena 24,90 Kč

Oblíbený čerstvý sýr se sníženým obsahem tuku (2,1 % tuku). Perfektně se hodí pro doplnění čerstvých zeleninových salátů, nebo jako lahodný start do nového dne s čerstvým ovocem a oříšky. 
Creme Bruleé, 2 x 100 g
běžná cena 59,90 Kč

Tradiční francouzský dezert v pohodlí domova. Doba přípravy je přibližně 10 minut. Součástí balení je třtinový cukr, kterým posypete dezert a necháte zapéct v troubě. Po vychladnutí se vytvoří neodolatelná vrstvička křupaného karamelu. Dezert je prodávaný v elegantní skleněné nádobě.


Tesco kefír, 450 g  
běžná cena 13,90 Kč

Nízkotučné kefírové mléko obsahuje mléčné kultury a tři probiotické kultury. Pomáhá tak účinně trávicímu systému a obnovuje přirozenou střevní mikroflóru. Dostupný v tradiční jahodové příchuti a osvěžující meruňkové a višňové. 

Tesco bifido, 130 g
běžná cena 7,90 Kč

Přírodní jogurt s bakteriemi Bifidobacterium, které podporují trávicí systém a chrání před patogenními bakteriemi. Dostupný i v jahodové a borůvkové příchuti.

Tesco skyr, 140 g
běžná cena 14,90 Kč

Přírodní zakysaný mléčný výrobek typu skyr, jehož oblíbenost mezi zákazníky roste. Osvěžující lehce nakyslá chuť. Nízkotučný a velmi bohatý v zastoupení bílkovin. Dostupný též v jahodové a brusinkové příchuti.

Reklama