5f917d5eb2eb4obrazek.png
Téměř 20 měsíců si museli počkat obyvatelé Hradce Králové, než se znovu otevře jejich oblíbený obchod Tesco v centru města. Rozsáhlé stavební úpravy, pandemie koronaviru a s tím spojené uzavření hranic, výrazně protáhly plánovanou rekonstrukci. Dlouhé čekání se vyplatilo a dnes je přivítal zbrusu nový obchod. „Otevření se všemožně komplikovalo, ale přes všechny nesnáze se nám to podařilo a věřím, že naši zákazníci ocení čerstvou nabídku a budou zde rádi nakupovat. Nový obchod má prodejní plochu téměř 1 400 m2 a velký důraz klademe na širokou nabídku čerstvých potravin, pultový prodej masa, uzenin a lahůdek. Zákazníci ale nebudou ochuzeni ani o nabídku trvanlivých potravin nebo kosmetiky a drogerie,“ říká Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco.
5f917d7b2feb5obrazek.png
Čerstvé a kvalitní produkty od lokálních dodavatelů doplněné o oblíbené výrobky privátních značek Tesco dominují v rámci celého sortimentu obchodu. Nechybí ani kompletní nabídka věrnostních programů a virtuální operátor Tesco Mobile.
5f917d6993d47obrazek.png
Pro snazší a rychlejší nákup je obchod vybaven deseti samoobslužnými pokladnami, které doplňují klasické pásové pokladny. O zákazníky se bude starat celkem 52 stálých zaměstnanců, z čehož 46 z nich již pracovalo na původním obchodě, a to včetně manažerky obchodu Lucie Chalupové. „Mám obrovskou radost, že se nám podařilo udržet pohromadě původní tým obchodu. Dočasně byli rozmístěni na naše okolní provozovny a nyní se mohou konečně vrátit ke svým zákazníkům a na místo, které mají tolik rádi. Velmi si vážíme jejich loajality a odhodlání,“ dodává Patrik Dojčinovič.
5f917d8b6b1deobrazek.png
V rámci prvního týdne od otevření je pro zákazníky připravená speciální nabídka produktů za zvýhodněné ceny. V rámci otevření nového obchodu podpoří Tesco i místní Základní a Mateřskou školu při Fakultní nemocnici. Společnost věnuje 10 % z každého nákupu nad 500 Kč za první dva dny. Vybrané finance plánuje škola využít na nákup výtvarných potřeb, hraček a dalších interaktivní potřeb pro děti.

Více na TESCO.CZ
5f917e04dea8bobrazek.png

Reklama