Pokud nechcete ztrácet čas v nákupním centru, můžete si nákup velmi jednoduše objednat online na www.itesco.cz.
5d3853e6d4aa3obrazek.png

Výhodou je, že objednání nákupu přes www.itesco.cz je pohodlné a objednávku můžete provést odkudkoliv. Navíc ji máte hotovou za pár minut. Stačí naklikat zboží, které chcete dovézt, a je jedno, jak velký nákup bude, my vám ho doručíme. Zárukou čerstvosti a kvality jsou naši zaměstnanci, kteří pro vás vybírají ty nejlepší potraviny.
5d3853f6beddfobrazek.png

Při nákupu přes internet na www.itesco.cz jsou ceny stejné jako v obchodě, i ty akční. Váš nákup tak bude stejně výhodný jako při cestě do hypermarketu. Velkou výhodou je, že si můžete vybrat den a čas doručení. Líbí se vám tato představa nakupování? Pohodlně a v okamžiku, který si sami určíte?

Náš tip pro nákup:

Vyzkoušejte aplikaci Online nákupy, která vás zbaví všech starostí.

Udělejte potřebný nákup, ať už jste kdekoliv, třeba z pohodlí domova u šálku kávy. S aplikací Online nákupy to půjde jednoduše a hlavně rychle.

Zopakujte předchozí objednávku, nakupujte oblíbené produkty pouze jedním kliknutím. A aby to bylo ještě jednodušší, můžete oskenovat čárové kódy z produktů v lednici a ty se přidají do vašeho košíku.

My vám pak celý nákup doručíme domů ke dveřím.

Zjistěte více o naší službě Tesco Online nákupy

Ověřte si, zda je služba Tesco Online nákupy v místě vašeho bydliště dostupná. V případě, že do vaší oblasti v současné době Tesco nerozváží, můžete vyplnit kontaktní formulář a pokud se situace změní, budete o tom vědět mezi prvními.
 5d3854098f31bobrazek.png

Reklama