64240ea358308blobid0.jpg

Zima se pomalu loučí a ve vzduchu je cítit příchod jara. K Velikonocům neodmyslitelně patří i dobré i jídlo a pití. Tradiční je například nádivka z uzeného masa, pečený mazanec nebo sladký beránek. V pekárnách sítě Tesco mohou zákaznicí zakoupit tradiční velikonoční máslový mazanec s rozinkami a sypaný mandlemi z prémiového máslové těsta. Obchodník sezónně rozšiřuje nabídku delikates v sortimentu sýrů nebo uzenin. Dospělí koledníci pak jistě ocení kvalitní vína za výhodnou cenu od českých i zahraničních vinařů značky Tesco Finest.

K oživení šatníku se mohou (nejen) dámy inspirovat svěžími jarními kousky z kolekce F&F pro celou rodinu. Atmosféru Velikonoc může vhodně doplnit i dřevěný zajíček s jarní květinou ze širokého sortimentu tematických dekorací. Tesco pro jarní a letní sezónu rozšiřuje i nabídku produktů v oblasti vybavení a péče o zahradu.

„Letošní Velikonoce přinášíme naším zákazníkům ty nejvýhodnější nákupy v podobě Clubcard cen. V aplikaci Clubcard zákazníci nově najdou kromě standardních slevových kuponů i speciální kódy, které umožní nakoupit základní položky každý týden ještě výhodněji,“ říká Zuzana Grinčová, marketingová ředitelka společnosti Tesco ČR.

Ve snaze pomoci zákazníkům ještě více ušetřit, pokračuje obchodník i v programu Nízké ceny zaručeny, kdy monitoruje a srovnává na trhu stovky cen, jedná se o nejčastěji nakupované produkty z oblasti potravin, drogerie či výrobků péče o děti.

Na Velký pátek 7. dubna zůstanou všechny obchody Tesco otevřené a bude tak možné si pohodlně nakoupit na prodloužený velikonoční víkend. O svátečním víkendu budou mít obchody běžnou otevírací dobu, pouze nonstop hypermarkety budou mít v neděli zkrácený provoz do 23:00 hodin. Pro bezstarostné nakupování bez zbytečného shonu Tesco nabízí službu Tesco Online nákupy, kdy kurýři dovezou velikonoční nákup až ke dveřím.
64240eaabae65obrazek.jpg