5b113e95e272dobrazek.pngDnes jsme měly s kolegyní Hankou Růžičkovou pracovní schůzku ve městě Kladno. Hned vedle místa schůzky byl hypermarket Tesco, kam jsme si šly pak koupit něco malého k obědu. Při nákupu jsme si vzaly žetony a nezapomněly jsme se zapojit i zde do projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Naše hlasy dostal tento projekt!

Rescue help. Z.S. projekt První pomoc, aneb defibrilace v pravý čas

Zde je popis projektu:

Projekt První pomoc, aneb defibrilace v pravý čas je určený dětem i dospělým. Projekt si klade za cíl zbavit dospělé strachu poskytnout druhému člověku první pomoc. Chceme, aby děti do tohoto strachu ani nedorostly. Lhostejnost zabíjí! Pomozte nám docílit toho, abychom lhostejnost zabili my a udělali náš kraj bezpečnější. Pojďme vytvořit více tzv. Bezpečných míst. Formou hry a zábavy Vám ukážeme, že není důvod být kvůli vlastnímu strachu lhostejný vůči ohrožení života druhých.

Pro tento projekt můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Kladno Americká 2777, Kladno nám. Jana Masaryka 2735, Stochov Osvobození 540

Pokud půjdete na nákup do obchodů Tesco, nezapomeňte na žeton, který získáte za každý nákup. Ten můžete věnovat jednomu ze tří projektů, které najdete ve svém obchodě.

Hlasovat máte možnost ještě do této neděle do 4. června 2018. Tak neváhejte a vyrazte doplnit zásoby do spíže nebo ledničky. Chodíte často nakupovat? A víte, že díky nákupu v obchodech Tesco můžete navíc i pomáhat? 

O projektu

V obchodech Tesco jsou umístěny hlasovací zařízení s popisem nominovaných projektů. Za každý nákup zákazníci obdrží hlasovací žeton. Následně ho mohou až do 4. června vhazovat do hlasovacích boxů, a tím podpořit projekt, který je jim nejbližší. Zákazníci mohou získat více informací o zúčastněných organizacích a jejich projektech právě u hlasovacích boxů. Seznam zúčastněných komunitních projektů včetně aktuálního sledování počtů hlasů jsou také k dispozici na webových stránkách programu https://pomahame.itesco.cz, kde budou také každý týden zveřejňovány průběžné výsledky hlasování. Celkové výsledky pak budou oznámeny 20. června.
5b113ebb4e451obrazek.png

Proč podpořit svého favorita

Všechny přihlášené projekty byly hodnoceny porotou složenou ze zástupců odborného garanta Nadace rozvoje občanské společnosti a vybraných zaměstnanců společnosti Tesco. Společně prověřovali nominované projekty z hlediska jejich transparentnosti, důvěryhodnosti, udržitelnosti, z hlediska jejich dopadu na komunitu a potenciál pro zapojení členů komunity.

Všichni vybraní finalisté získají finanční pomoc

Už samotný postup projektu do finálového hlasování na obchodech znamená, že získá finanční podporu. Pokud zvítězí, půjde o 30 000 korun, když skončí na druhém místě, získá 16 000 korun, projekty na třetích místech pak 10 000 korun. Celkem společnost Tesco rozdělí postupujícím projektům 5 040 000 korun. Jakou částku ale organizace dostanou, mají nyní v rukou zákazníci – tudíž i vy, pokud při svém nákupu budete hlasovat.

Přidejte se k nám a podpořte projekt Vy rozhodujete, my pomáháme!
5b113edf5e072obrazek.png

Zde je moje inspirace, projekty, pro které můžete hlasovat v blízkosti vašeho bydliště najdete tady: https://itesco.cz/pomahame/list-of-projects/
 
 

Reklama