Producent Jiří Pomeje zuří. "Vůbec není pravda, že Ivetu terorizuji. Jsou to výmysly lidí, kterým vadí, že se Ivetě daří. A nemohou překousnout, že dostává pracovní nabídky a že se dostala i do nominace na Českého slavíka," reaguje Pomeje naštvaně na články bulváru z poslední doby.

"Všechny pracovní záležitosti řešíme s Ivetou na základě dohody. Věc prodiskutujeme a Iveta má konečné právo se rozhodnout. Záleží tedy opravdu jen na ní, jaké pracovní nabídky přijme. Jezdíme spolu na akce po celé republice, trávíme hodiny v autě, a v té době tyto věci probíráme. Nikdy jsem ji do ničeho nenutil a nutit nebudu," brání se nařčení Jiří Pomeje.

Jejich vzájemné vztahy jsou prý téměř idylické a manželství jim vychází na jedničku."Samozřejmě, že se někdy pohádáme, někdy i zvýšíme hlas, ale to je tak všechno. K takové výměně názorů dochází přece mezi partnery, kteří jsou spolu téměř neustále, naprosto běžně. Rozhodně to není nijak časté, talíře u nás doma nelítají, žádnou italskou domácnost nemáme. Milujeme se a vážíme si navzájem jeden druhého," tvrdí Pomeje.
A protože oba mají letošní rok mimořádně pracovní, už plánují, že si spolu někam po vánočních svátcích vyrazí a v klidu si odpočinou.
"Bude to taková opožděná svatební cesta, nejraději bychom jeli k moři za sluníčkem. Bohužel, Iveta má jen osm dní volna, protože v lednu už začíná zkoušet Monu Lisu, takže asi dlouho lenošit nebudeme," dodává Pomeje.
Reklama