dod1.jpg

Model V20 Pro posouvá dosavadní hranice chytrých telefonů. Kombinuje totiž dvě unikátní funkce - displej AMOLED a pokročilý systém termovizního zobrazování. Představme si jej jako integrovaný termovizní snímač s dosahem 1 km a velkým rozlišením. Stačí vyfotit zvíře v noci, nebo lidskou postavu a na základě tělesného tepla vznikne barevný snímek s přesně zobrazenými zónami. Tuto funkci využijí milovníci přírody či outdooru, na své si přijdou také myslivci či ornitologové. Stavaři nebo majitelé rodinných domů mohou pomocí termovize zjistit úniky tepla.

S modelem V20 Pro od Doogee si můžete být jistí, že vám baterie s výkonem 6 000 mAH bohatě vystačí a nenechá vás ve štychu. Při výšlapu do hor na dlouhý týden, při rybaření či kempování v divočině bez elektřiny tohle jistě oceníte.

dod2.jpg

Stejně bezkonkurenčně na tom je telefon Doogee při testování odolnosti proti pádu, tam vyhrává na plné čáře. Když spadne do vody, není to rovněž žádný problém, protože V20 Pro prošel nejnáročnějším testováním odolnosti při extrémních podmínkách (nárazy, déšť, prach, písek, problémem není ani eroze látek, jako je olej a voda).

Synonymem zmiňované odolnosti a výdrže je pak telefon S100 Pro. I když několik dní neuvidíte civilizaci, 22 002 mAH baterie prokáže absolutní spolehlivost. Navíc můžete zapomenout i na nošení velkého foťáku, protože kvalitní 108Mp hlavní fotoaparát zachytí ostré a jasné snímky těch nejkrásnějších scenérií. Úsporný procesor Helio G99 s 20GB RAM zvládne obsloužit všechny aplikace, to oceníte v rychlosti telefonu. Každý, kdo někdy stavěl stan na odlehlém místě po tmě, ten pak ocení campingové 130 lumenové LED světlo s dosvitem 50 metrů. Zmíněné modely od Doogee jsou velmi spolehlivou a nově dostupnou volbou na českém trhu. Pro náročné podmínky je jako stvořený a navíc vám vydrží mnoho sezón, a o to v dnešní době udržitelnosti jde.

dodo4.jpg
Autor: Zuzana Dubová, Doogee

Reklama