LOS ANGELES - Nová kolegyně Arnolda Schwarzennegera (56) Kristanna Lokenová (23) na slavného filmového Terminátora prozradila, že má hrůzu z jehel tetovací pistole. Přesto se Arnold nechá potetovat, pokud se třetí pokračování úspěšného sci-fi Terminátor 3: Vzpoura strojů bude líbit.

"Nakonec jsem Arnolda přesvědčila, aby svou hrůzu z jehel překonal, a v případě, že náš společný film bude slavit úspěch, si jako já nechal vytetovat iniciály své filmové postavy," uvedla hollywoodská hvězdička Kristanna.
"Kristanna je na natáčení Terminátora nesmírně pyšná. A proto si chce na památku odnést něco, co by jí zůstalo na celý život. Inspirací jí byli všichni herci z Pána prstenů, kteří si nechali vytetovat na svém těle iniciály svých postav. Arnie jí to schválil, ale bojí se, že její nadšení bude předčasné. Chce počkat na reakci diváků a pak si možná nechá vytetovat něco podobného," prozradil hereččin přítel.

Kristanna má na těle několik uměleckých kreací z tetovacích studií po celých Spojených státech. Hada woodoo, želvy a srpek měsíce na rameni, koně na kotníku. Pochopení pro tyto okrasy těla však nenašla u své maminky. Té se umění trvale znehodnocené kůže vůbec nelíbí a kdykoli se v její přítomnosti snaží její dcera odhalit a svá tetování ukazovat na odiv veřejnosti, začne se zlobit.
"Máma to těžce nese. Poslední tetování jsem jí zatajila. Stejně na to přišla, když jsem se převlékala na ranní běh a zkazila jsem jí tím celý týden," přiznala Kristanna Lokenová.  

     
Reklama