teri-fb.jpg

Desetidenní charitativní nonstop happening pořádá, který pořádá Nadace Terezy Maxové dětem, se těší velkému zájmu veřejnosti. Loni se jí zúčastnilo přes 16 000 lidí, kteří společnými silami zdolali 320 812,5 kilometrů a připsali tak 9 624 375 Kč, které pomohly dětem z dětských domovů, maminkám z azylových domů nebo rodinám v nouzi. Konkrétním příběhům se bude na Vítkově pomáhat i letos!

Pokud máte chuť zapojit se a pomoci potřebným, můžete se už nyní registrovat. „Moc nás těší zájem veřejnosti, který je rok od roku větší, a zájemci o účast na happeningu dobré vůle se již nyní mohou s předstihem přihlásit na stránkách www.teribear.cz.  My už se nemůžeme dočkat, až se na Vítkově zase potkáme,“ říká Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem.

Zapojit se do akce můžete kteroukoli denní či noční hodinu, po dobu deseti dnů od 5. do 14. září. Každý má příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Stačí se jen registrovat, pořídit si čip a přijít si zaběhat nebo se projít na vyznačený okruh na vrchu Vítkov v Praze. Do charitativního happeningu se mohou registrovat i rodinné a firemní týmy. Každý zdolaný kilometr podpoří partneři akce 30 korunami. Každý si může vybrat, komu konkrétně z 10 příběhů věnuje své naběhané nebo nachozené kilometry, které se promění ve finanční pomoc. Kompletní seznam příběhů je uveden na teribear.cz v sekci Komu pomáháme.

Čip stojí pro dospělého 200 Kč, pro dítě do 12 let 100 Kč. Koupí čipu podporujete charitativní aktivity nadace. Čip je možné zakoupit buď on-line na teribear.cz nebo v místě konání akce – kdykoli od 5.9 do 14.9. 

Reklama