Jsem Blíženec! To ,jestli jsem s tímto "nadělením" spokojená, to se vlastně ani říct nedá a i kdybych spokojená nebyla, tak by mi to k ničemu nebylo, neboť jsem se zrovna v měsíci červen narodila a nikdo tomu nemohl zabránit :)
Takže se svým znamením mi nezbývá nic jiného, než být spokojená.Jednotlivé charakteristiky pasují až moc dobře, neboť jsem typický Blíženec.

Většinou mě vystihuje přátelskost, náladovost, panovačnost a neustálá aktivita, kterou musím provozovat. Hodně mi také záleží, jakého znamení jsou ostatní lidé.

Například se moc nepohodnu se Štíry ,neboť se o nich traduje, že je to nejhorší znamení a já to mohu potvrdit, protože mám s nimi dost špatné zkušenosti. Takže nejlépe si rozumím s Váhami a to hlavně s "váhovými" muži v partnerským vztazích.Dále dávám klady Střelcům a Vodnářům, se kterýma se vždy pohodnu a jsou to velice klidná a přátelská znamení.

Co se týče astrologie, tak je pro mě víc než důležitá. Dost ji věřím,protože mě v mnoha věcech přesvědčila a dost mi pomohla  a veškeré horoskopy mi skoro vždy vycházejí. 

Takže dalo by se říct, že astrologie je pro mě takovým menším koníčkem a zábavou,protože nikdy nevíte, co se dá o ní očekávat, takže je to takové malé překvapení a navíc, vždy se těším na každé ráno, až si přečtu svůj horoskop a někdy už ani nemohu dospat,protože mě vždy zajímá, co mě čeká a nemine.

S pozdravem Tereza Mrowiecová.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Budiž Ti, Terezo, útěchou, že jedna půlka Tvé kouzelně rozdvojené bytosti (má to každý Blíženec) se v určitou chvíli na určitém místě snese pomalu s každým. Ovšem druhá půlka holt někdy bývá proti. Míša

Jak moc znamená astrologie pro vás? Máte nějaký vlastní příbeh, který se k tomuto tématu váže? Pište dnes na redakce@zena-in.cz.

Reklama