V roce, ve kterém švédská kosmetická firma Oriflame slaví 40. výročí svého založení, zahájí Oriflame v České republice spolupráci se světovou top modelkou Terezou Maxovou.

 „Terezu Maxovou nepovažujeme jen za přirozeně krásnou ženu a modelku světového formátu, která propůjčí naší značce svoji výjimečně krásnou tvář, ale představuje vše, v co Oriflame věří. Spojení s Terezou Maxovou se díky tomu, že ctíme stejné etické hodnoty jako je šetrnost k přírodě, netestování na zvířatech a pomoc opuštěným dětem, zdá být zcela přirozené.“ hovoří Magnus Holm Alsterlind, generální ředitel Oriflame Česká republika.

Přirozená krása, která byla dána Tereze Maxové do vínku, zcela
koresponduje se základní filosofií firmy Oriflame – „Věříme v krásu, jak ji stvořila příroda“.

Značku Oriflame v letech 1999 až 2005 celosvětově propagovala švédská modelka, herečka a bondgirl Isabella Scorupco a na českém trhu se značka v roce 2006 spojila s herečkou a moderátorkou Lucií Zedníčkovou. Oriflame v ČR je také spojován s tvářemi svých VIP zákaznic moderátorky Brigity Zlámalové a zpěvačky Jitky Zelenkové.

Také Tereza Maxová považuje spolupráci s Oriflame v České republice za zcela přirozenou: „S firmou Oriflame spolupracuje nadace, jíž jsem patronkou, již pátým rokem. Během této doby jsem s představiteli společnosti byla ve velmi úzkém kontaktu a vyzkoušela jsem i mnoho kosmetických výrobků této firmy.  Oriflame má stejnou filosofii jako já a vyznává hodnoty, které jsou mi velmi blízké. Ztotožňuji se s etickými zásadami společnosti, která je šetrná vůči životnímu prostředí, své výrobky zásadně netestuje na zvířatech a pomáhá dětem bez rodinného zázemí.“
Biografie Terezy Maxové:
• Narodila se 31. srpna 1971 v Pardubicích.
• Světová top modelka žijící střídavě v Praze a Monaku.
• Její profesionální kariéra modelky započala v roce 1989 v Paříži, kdy se jako sedmnáctiletá zúčastnila konkurzu modelingové agentury.
• Stále patří mezi nejvyhledávanější topmodelky světa.
• Po maturitě na pražském gymnáziu nastoupila na právnickou fakultu, po dvou letech individuálního studia ji vzhledem ke své vysoké pracovní vytíženosti přerušila.
• Je matkou pětiletého Tobiase.
• V roce 1997 založila Nadaci Terezy Maxové, která pomáhá dětem ve více než dvou stech dětských domovech a kojeneckých ústavech a dětských centrech.
• Aktuálně má Nadace Terezy Maxové pod patronátem přes šestnáct tisíc dětí bez rodičů v České republice.
• Tvář Terezy Maxové se objevila na titulní straně britského Vogue, stejně jako na předních stranách časopisů Elle, Marie Claire a Glamouru. Prošla se po všech významných přehlídkových molech a byla tváří reklamních kampaní mnoha světových módních a kosmetických značek.
• Až do roku 2007, kdy zahájí spolupráci s Oriflame, nebyla Tereza Maxová tváří žádné kosmetické společnosti v České republice.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o spolupráci s Terezou Maxovou a o charitativním projektu Oriflame Dětem. Můžete si také prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.