Už jste to četly? Díky třetí řadě VyVolených mají teď média o čem mluvit a psát, tak proč bychom toho nevyužili i my, ale trošku z jiného soudku. Když si tak porovnávám zprávy, které na veřejnost probublávají o kolapsu Terezy Pergnerové, člověk může jen hádat, co jí skutečně bylo. Jedni tvrdí, že to bylo pouhé vypětí, které neudělalo dobře jejím nervům v těhotenství, a druzí mluví o potratu. Tak jako tak, doktoři nařídili moderátorce klid na lůžku. Ona však plánuje se co nejdříve vrátit před kameru. Ovšem do té doby jí její místo bude zahřívat Libor Bouček.

Ten si včera také zažil svoji premiéru a moderoval poprvé v této řadě hlavní program VyVolených. Tentokrát si diváci mohli vybírat ze tří dívek, Veroniky, Danči a Káti, a viditelně opět zvítězila dychtivost národa po skandálních osobnostech, protože vybrali Veroniku, která se dřív proslavila tím, že fotila pro český i zahraniční Playboy. Začíná se naplňovat předpověď mého kamaráda, který tvrdí, že zase seženou všechny zloděje, daňové podvodníky, zločince a prostitutky, zavřou je do jedné vily a udělají z toho show.

Nebudeme však Veronice tolik křivdit. Má totiž ušlechtilý plán, co udělat s případnou výhrou. Chtěla by si totiž otevřít psí útulek. A kromě jiného také ovládá břišní tance, jak předvedla i včera v přímém přenosu, takže rozhodně pánové škodní nebudou.

Dnes večer spolu změří síly Marie, Roman a Dan. Uvidíme, který z nich bude třetí vybraný VyVolený v třetí řadě reality show.

Kdo bude do vily vybrán dnes večer? Máte nějaké tipy? Co si myslíte, že ve skutečnosti je Tereze Pergnerové? A jaký je váš názor na druhou VyVolenou, playmate Veroniku?

zdroj foto: www.vyvoleny.centrum.cz

Reklama