6109b53933d02clanek.jpg
Foto: TV Prima se souhlasem Romana Zacha a Terezy Kostkové

Pro Terezu Kostkovou není role veterinářky na Primě premiérou. Tuto profesi ztvárnila už v seriálu Temný kraj. Herečka se ovšem svěřila, že jedno poprvé při natáčení přeci jen zažila.

„Poprvé v životě mě v úplně poslední natáčecí den, v poslední minutě a před poslední klapkou kopla kráva hlavou do zadku, hodila mě několik metrů, a tím se se mnou v rámci natáčení rozloučila,“ prozradila Kostková.

Od natáčení seriálu už uplynul rok a herečka na toto období svého života stále nostalgicky vzpomíná, a to i díky krásnému prostředí, kde se točilo.

„Bylo to nádherné. Jezdili jsme do malebného českého kraje, do vesničky poblíž Zbirohu. Zjistili jsme, že kolem něj jezdíme do Plzně, ale moc často tam nevystupujeme. Stojí to za to, je to romantický kraj. Hvězdy nad hlavou jsou romancí, ve vesnici není podle scénáře signál a prožívají se tam pravdivé vztahy. Nejdřív jsme si říkali, že to bude na diváky možná působit trochu jako mimo realitu, ale když jsme přijeli na natáčení, tak tam opravdu všechno bylo. Měli jsme hvězdy nad hlavou, nebyl tam signál, byla tam zvířata a strašně milí lidé. Natočili jsme zkrátka realitu, takže doufám, že to přinese trochu naděje, že romance může v našich životech opravdu existovat,“ uvedla herečka.

clanek2.jpg
Foto: TV Prima se souhlasem Romana Vojtka

Její postava veterinářky Lucie se původně věnovala amatérskému focení, ale na přání otce vystudovala veterinu. Náhoda ji svedla dohromady s Jirkou v podání Romana Vojtka. Po studiích se vdala, porodila syna Filipa (Filip Antonio) a společně se usadili v malé vesnici. Jenže Jirka jí nedokázal být věrný, a tak manželství skončilo. Stále je však pojí kamarádský vztah a Lucie pro něj má slabost. Na obzoru se ovšem objeví architekt Jan Veselý, kterého hraje Roman Zach, a ten ještě řádně zamíchá kartami.

V dalších rolích se v šestnáctidílném seriálu objeví například Veronika Khek Kubařová, Pavel Zedníček, Jitka Smutná, Alena Mihulová, Bolek Polívka nebo Miroslav Táborský.

Zdroj: redakce, Tereza Kostková, TV Prima