Je jednou z nejkrásnějších zpěvaček u nás, má pohled laně, který dostává do kolen nejednoho muže, a její postavu by chtěla mít snad každá žena. Řeč je o mladé, talentované zpěvačce Tereze Kerndlové. Zeptali jsme se, jak to má v soukromí, a jak Tereza odpověděla, si můžete nyní přečíst.

Ač je nádhernou ženou a mohla by mít na každém prstě minimálně deset jiných, její srdce bije jen pro jednoho muže, a tím je její manžel René. I po několika letech, co jsou spolu, tvoří nádherný pár, a ani jeden by to nechtěl měnit. Jak je možné, že jim vztah stále harmonicky klape? Věděla Terezka od začátku, že je René ten pravý? Na tyto a další otázky nám sympatická a usměvavá mladá paní odpověděla.

sad

Terezko, jsi vdaná zhruba rok, prozraď mi, změnilo se za tu dobu něco?
My jsme manželé rok a tři měsíce. :-) Vůbec nic. :-) Mám pocit, jako bychom spolu stále chodili. Zrovna jsme si o tom nedávno s Reném povídali, že i teď po svatbě je to pořád hrozně pěkné. Jen je divné, když se řekne manželé, protože nám tak vůbec nepřijde, to je na tom možná hezké. Zřejmě je to tím, že jsme se brali po tolika letech. Známe se natolik dobře, že se asi nemohlo už vůbec nic změnit. Něco jiného možná je, když se někdo bere po roce, po dvou letech vztahu, kdy se ještě neznají, tam pak tu změnu v manželství mohou pociťovat. My se známe opravdu tak dokonale, že u nás se opravdu nic nezměnilo.

Jak dlouho jste spolu chodili, než jste se vzali?
Žádost o mou ruku přišla asi po devíti a půl letech. Svatba byla po necelých deseti letech našeho vztahu. Teď v prosinci s Reném oslavíme krásných jedenáct let. :-)

das

Když jsi viděla svého manžele poprvé, věděla jsi hned od začátku, že je ten pravý?
Bylo mi sedmnáct let. Osobně věřím na takovou tu lásku na první pohled, kdy se ti ten člověk vážně líbí, a když na tebe promluví, víš, že je to ON. Renda byl hrozně okouzlující, milý, vtipný, obdivovala jsem ty jeho dlouhé řasy a celkově se mi hrozně moc líbil. Hned druhý den po seznámení jsme spolu šli nakupovat dárky, jelikož to bylo těsně před Vánoci. V podstatě ten den, kdy jsme se seznámili, bereme i jako výročí, prostě to tam bylo od začátku. :-)

Působíš hrozně zamilovaně. Měla jsi někdy pocit, že bys to měla ukončit a poznat třeba i něco jiného?
Já jsem hrozně šťastná a jsem za to šťastná :-), protože podle mě je to hrozně vzácný. Samozřejmě, že láska po určitém čase může odeznívat, u nás je to ale úplně jiné. Během celého vztahu jsme neměli větší problémy, jsme stále hrozně v pohodě. Teď se může zdát, že lžu, ale opravdu si nevymýšlím. :-)

dsa

Jsi nádherná žena, René krásný chlap, žárlíte na sebe?
Žárlíme na sebe pořád. :-) Samozřejmě v rámci nějakých mezí. Podle mě je žárlení správná věc, tím dáváš najevo, že toho dotyčného miluješ, že bys nepřežila, kdyby tě opustil, atd. Ale ani jeden nemáme důvod na sebe žárlit.

Vypadá to, že spolu máte opravdu nádherný vztah, který by vám mohl leckdo závidět. Řekni mi na závěr tvé tři pilíře, na kterých podle tebe stojí?
Určitě nás drží pohromadě společné zájmy. Dělám kariéru a Renda mě v tom plně podporuje a pomáhá mi. Dokonce mi vymýšlí texty, videoklipy. Vlastně mi dělá managera, baví nás to oba. Dále jsme na stejně vlně ve věcech, které máme rádi, například máme rádi stejné jídlo, milujeme teplo, a naopak nemáme rádi hory. Prostě ve věcech, které pár pojí nebo rozděluje, se shodneme. A rozhodně je to komunikace. Mluvíme spolu o všem, nemáme před sebou žádné tajnosti. Vím, že můžu Rendovi říct cokoliv, a to je skvělé.

dsa
Zdroj foto: https://www.facebook.com/TerezaKerndlovaOfficial?fref=ts

 

Čtěte také:

Reklama