Dcera jazzového a swingového zpěváka Ládi Kerndla Tereza vstoupila do šoubyznyzu s dívčím triem Black Milk. Poté, když se staly tři kamarádky, dcery slavných otců, v Českém slavíku v roce 2002 Objevem roku, trio se rozpadlo. Mladé dámy se pohádaly a každá pak šla svou cestou. Tereza začala vystupovat se svým otcem a poté se vydala na sólovou dráhu a vydala už dvě alba. V sobotu šestadvacátého ledna ji uvidíme v televizním přímém přenosu národního finále o postup do mezinárodní eurovizní pěvecké soutěže .

„Budu soutěžit s písní Have Some Fun,“ říká zpěvačka. „Je to pilotní píseň z mé nové stejnojmenné desky a objevuje se na prvních příčkách hitparád v českých rádiích. Proto mě tedy do soutěže vybrali. Je to taková pozitivně laděná píseň, kterou doplní i taneční show a budu ji zpívat anglicky, aby měla šanci i v jiných státech. Vždyť přece záleží na divácích, koho pošlou do finále. Moc se na to těším, ať to dopadne jakkoliv. Chci také diváky šokovat svým kostýmem. Nemohu prozradit, jaký bude, ale mám ho přesně vymyšlený a je to něco opravdu překvapivého. Vymyslela jsem si ho sama, ale mám stylistku, která se o mně pořád stará, a ta už kostým připravuje. Rozhodně budou diváci koukat,“ říká jednadvacetiletá zpěvačka.

Do jara chce mít nové šaty a starého milence. Tereza je známá tím, že si potrpí na svůj vzhled. Ráda nakupuje a obléká se podle poslední módy. „O svátcích jsem byla v pohodě u rodičů, tak jsem se spíš věnovala dobrému jídlu než přemýšlení o módě. Letos v novém roce jsem ještě neměla čas lítat po nákupech, ale také se na to chystám. Ráda každé jaro nosím něco nového. Jaké to ale budou hadérky tentokrát, ještě nevím. Ale co vím, že nebude nový milenec. Mám stálého přítele už čtyři roky a jsme spolu šťastni. Nemyslím, že bych mu chtěla být nevěrná.“

Zdroj: Korzo

Znáte Terezu a její písničky? Líbí se vám? Budete „koukat“? Znáte jejího přítele? Nebo vám tahle „hvězdička“ nic neříká? A co její táta?

Reklama