clanek.jpg
Foto: Česká televize se souhlasem Terezy Černochové a Dominika Vodičky

Terezu Černochovu si vzal do parády loňský vítěz tanečník Dominik Vodička a pár se už pilně připravuje na první živý přenos. Zpěvačka, která vystupuje s kapelou Monkey Business, přiznala, že jí zatím příliš nesedí výběr hudby. Skladby, které jsou na tanečním parketu často slyšet, totiž neodpovídají jejímu hudebnímu stylu. Raději by nejen své boky rozvlnila třeba na písně od svých oblíbenců. Je mezi nimi například kapela Duran Duran nebo rockový zpěvák Sting. To ale nejsou interpreti, kteří by se do StarDance nějak zvlášť hodili.

„Největší strach mám z toho, že budu muset tančit na Céline Dion. Její hudba je kýč jak bič,“ okomentovala Černochová.

Na tiskové konferenci ke Stardance pohovořila i o dalším traumatu, který souvisí s přímými přenosy, a sice o skutečnosti, že kamera přidává kila. Ocenila ovšem přístup kostýmním výtvarnice pořadu, kterou je návrhářka Tatiana Kovaříková.

„Tatiana na mně začala na zkoušce nejdřív špendlit zlatou látku, ale když to po chvíli viděla, prohlásila, že je to strašné, a že budu v černé. Pochopila jsem, že nám nebude dávat žádné kostýmy, které by nám neslušely a toho si moc vážím,“ ocenila Černochová.

V rámci letošního ročníku se mohou diváci těšit na další známé tváře. Kromě Terezy Černochové jim zatančí Simona Babčáková, Jan Cina, Zdeněk Godla, Pavel Trávníčeka, Marika Šoposká, Mirai Navrátil, Andrea Sestini Hlaváčková, Tomáš Verner a Martina Viktorie Kopecká.

Zdroje: Tereza Černochová, tisková konference StarDance, Press kit StarDance