Hvězda pražského Divadla Na Fidlovačce Tereza Bebarová (33) hraje v Jiráskově Lucerně kněžnu. A protože je to role známá, oblíbená a hodna každé velké herečky, kdekdo - kromě režiséra Tomáše Töpfera - jí radil, jak ji má hrát.

"Zjistila jsem, že role kněžny je mezi herečkami tak profláklá, že mi kdekterá z nich radila, jak ji pojmout. Například Jarka Obermaierová mi říkala, to si stoupneš rovně, dáš ruce před sebe a budeš chodit vznešeně. Paní Maciuchová mi zase sdělila - musíte to hrát tak, aby vás všichni mužský chtěli," svěřuje se nositelka Thálie za titulní roli v muzikálu Funny Girl, Ceny Františka Filipovského za dabing hollywoodské hvězdy Angeliny Jolie a ceny Televizní objev roku z festivalu Novoměstský hrnec smíchu.
"Já se tedy bavím tím, jak je ta kněžna už klišé. Ale naučila jsem se pohybovat v krinolíně tak, aby mě všichni chlapi chtěli, chodím rovně a nosím si svá prsa ven," směje se herečka, která také zaujala televizní diváky v seriálu Ulici, ve kterém ztvárnila roli Ukrajinky Světlany tak dobře, že si mnozí myslí, že je rodilou Ukrajinkou.

Nechala si přeoperovat nos
Tereza prozradila, že se jí plastická chirurgie nevyhnula. Prsa si nemusela nechat zvětšovat, ale zato si nechala odstranit hrbolek na svém nose.
"Když se nenamaluji, jsem v reálném životě spíš šedá myš než kněžna," podotýká herečka.

Tereza moc nechodí na večírky, nekouří, nepije, neflámuje, je spíše vegetariánkou. Dělá vše pro to, aby šla v Divadle Na Fidlovačce z role do role.
"Když má člověk štěstí na dobrou roli, musí být na ni připraven, jinak mu ji někdo vyfoukne," tvrdí Bebarová

 

Reklama