Téměř každá žena sní o stejné věci, mít harmonicky vztah, báječného manžela, se kterým založí rodinu. Najdou se samozřejmě i výjimky. Třeba taková Tereza. Ta sice nechce být sama, ale přiznává, že se bojí „dospět“, ač je to už velká holka.

Některé dámy zarputile tvrdí, že se usadit nechtějí, že jim vyhovuje být samy. Ano, někdo to tak opravdu může mít. Většinou je ale zatím to, že nemohou narazit na toho „pravého“ a nechtějí si přiznat, jak je samota ničí. Tereza je sice sama, ale má kolem sebe spoustu mužů, kteří o ní jeví zájem, jenže ona se z nějaké zvláštního důvodu bojí usadit. Raději vždy couvne.

žena

Nenechte si ujít:

„Sama nevím, co to se mnou je. Když jsem sama, je mi smutno. Pak začnu randit, začne to být vážnější, já se leknu a raději to ukončím. Neustále nad tím přemýšlím, nevím, kde je chyba. Na jednu stranu si moc přeju být spokojená a šťastná, žít s někým, na druhou stranu chci být single, mít čas na své záliby, nikomu se nepodřizovat,“ vysvětluje svůj stav Tereza.

Tereza má za sebou již několik vztahů, kdy byla v pohodě. Pokaždé, když šlo do tuhého, stáhla se a dala dotyčnému kopačky. Většinou bylo důvodem plánované seznámení s rodinou, sestěhování či nabídka dovolené. „Najednou se ve mně probudí zvláštní myšlenkové pochody. Hlavou mi letí otázky typu: Chci s ním být do konce života? Teď už budu muset mít děti a život se mi změní atd. Mám pocit, že není jiné východisko než to ukončit, taky to vždy udělám. Samotnou mě to děsí, fakt se bojím, že tímhle způsobem skončím opravdu sama a opuštěná. A to nechci.“

Čtěte také:

Reklama