Tereza má velkou oblibu v prodeji oblečení na online bazaru. Už prodej provozuje několik let a docela jí to v rámci možností vynáší, navíc je ráda, že se oblečení recykluje a neskončí v kontejneru. Neprodává pouze oblečení, ale například i doplňky. Po prodeji jednoho takového doplňku se jí prodej zastavil, protože se neodváží otevřít aplikaci po tom, co se jí stalo.

„Už dlouho jsem měla vystavené sluneční brýle a jakmile se přiblížilo léto, konečně mi přišla zpráva, že o ně má někdo zájem. Zájemkyně si ale přála fotku na obličeji. Napsala jsem jí, že není problém, ale že mám brýle u rodičů a o víkendu k nim jedu a hned ráda nafotím. Paní souhlasila a čekala,” vypráví Tereza.

64abd4bd2d807obrazek.png
Foto: Shutterstock

„Jakmile jsem přijela v pátek k rodičům, věnovala jsem se jim a samozřejmě jsem na to zapomněla. U našich stále mám svůj pokojíček, a když u nich jsem, spím tam. Večer jsem se chystala do postele, převlékala jsem se do pyžama a v tu chvíli moje oči na mém psacím stole zahlédly ty brýle, co jsem přece měla vyfotit. O jejich prodej jsem stála a i když jsem byla nahá, říkala jsem si, že je vyfotím hned,” popisuje. Přiznává, že s rodiči měla víno, a tak asi nepřemýšlela tak, jako kdyby byla střízlivá. Nechtělo se jí oblékat zpátky do oblečení, které si zrovna svlékla a v košilce se zebrou se jí to taky nezamlouvalo.

Tereza má dlouhé vlasy k pupíku, a proto si je rozpustila, raději si je dala přes prsa, aby nebylo nic vidět, nasadila brýle na obličej a telefon nastavila tak, aby na fotce byla jen část těla od krku nahoru.

„Vyfotila jsem, poslala a šla spát. Druhý den odpoledne mi přišla zpráva, že jsou brýle asi až moc velké. Podotýkám, že fotka, kterou jsem poslala, byla vidět až po jejím rozkliknutí. Paní jsem trochu odporovala a napsala jsem, že mám velmi úzký obličej a že myslím, že to bude dobré. Ona poděkovala a napsala, že o ně nemá zájem. Šla jsem se tedy přesvědčit, jestli na té fotce vypadají opravdu tak vellké.” 

„Po rozkliknutí fotky jsem byla v totálním šoku, když jsem viděla nejen sebe s brýlemi na obličeji, usmívající se jak měsíček na hnoji, ale i svoje bradavky jak vykukují zpod vlasů! Nemám nejmenší prsa, takže to bylo dost vidět, no jen si to představte. Koukala jsem na tu fotku s otevřenou pusou a při focení mi nějak nedošlo, že ten rámeček ve fotoaparátu je větší, než je na první pohled vidět. Říkala jsem si, že tolik vína jsem zase nevypila, abych neviděla, co fotím. Každopádně jsem v tu chvíli nevěděla, jestli mám panikařit, nebo se smát. Ještě když jsem viděla, že jsem paní odporovala a psala jí, jako by takové fotky byly normální. Vlastně se mi divím, že mi normálně odepsala. Proboha, musela si myslet, že jsem nějaký úchyl!” směje se Tereza.

Fotka Tereze nešla smazat, tak kupující osobu alespoň zablokovala. „Od té doby jsem na bazaru nebyla, tuhle historku vyprávím všem svým kamarádům, teď už se tomu směju, ale doufám, že se ta fotka nikdy neobjeví na internetu,” modlí se Terka.

„Pro mě to byl trapas jako hrom, ale většinu lidí to vždycky pobaví a mě taky, tak třeba vám ta představa taky zlepší den.”

Zdroj: respondentka Tereza

Čtěte také:

Reklama