Protože vás průběně informujeme o nápojích NATELO, které se vám určitě budou hodit nyní, v chladném období, využili jsme možnost ochutnat všechny 4 druhy a napsat vám o tom. Byli jsme zvědaví, jak tyto nápoje chutnají, když jsou teplé, tak jsme si udělali v redakci malou ochutnávku. Jak nám NATELO chutnaly?

Klára Wimmerová:

Do ochutnávky nápojů NATELO jsem se ráda zapojila. Jak všichni víme, je důležité dodržovat pitný režim, a to i teď v zimě, ale je jednodušší o tom mluvit, než se tím opravdu řídit. Alespoň pro mě.

V zimě moje potřeba pít klesne na absolutní minimum a často se stane, že mi až úporná odpolední bolest hlavy připomene, že jsem ráno vypila hrnek bylinkového čaje, a pak už nic.
Na pracovním stole mám láhev s vodou, ale bohužel, v chladnějších dnech nemám na studenou vodu chuť… vařím si proto čaje, hlavně bylinkové nebo čaj zelený, a střídám je. I ty se však někdy „přepijí“. Pak se jako skvělá alternativa nabízí třeba právě NATELO, teplý nápoj, který ale není horký tak jako čaj, je ovocný, stejně jako džus, a navíc obsahuje vitaminy a také vlákninu, která podpoří metabolismus.

Co se týká chutí, oslovily mě všechny čtyři druhy, mám-li vybrat favorita, byla by to varianta Hruška-čokoláda a hned v závěsu Broskev-kokos. Ale všechny druhy jsou chuťově vyvážené a velmi dobré.

Natelo mohu doporučit jako dobrou a chutnou alternativu pro vás, když máte chuť napít se něčeho osvěžujícího, co vás zahřeje.

Jakub Kočí:

Z nápoje NATELO jsem jedním slovem „nadšený“. Dvěma slovy „hrozně nadšený“. Třemi slovy „hrozně moc nadšený“. Vyzkoušel jsem všechny čtyři příchutě a nejvíc mě zaujala chuť Manga se skořicí. V rámci experimentu jsem samozřejmě ochutnal i nápoj relativně studený a dospěl k názoru, že ohřátí nápojům NATELO opravdu prospívá, protože vytáhne druhou chuť. Asi nejmarkantnější to bylo u Hrušky s čokoládou, zatímco před ohřátím nápoj čokoládově pouze voněl, po ohřátí se v ústech rozvinula zajímavá kombinace obou chutí.

Líbila se mi a překvapila mě i hustota nápoje. Tak snad jediná výtka člověka s duší ekologa – proč je to v plastu?

Klára Křížová:

Byla jsem ráda, že jsme využili možnost tyto nápoje ochutnat, je vždy dobré doporučit něco, s čím máte pozitivní zkušenost. Moje zhodnocení: Jsou chuťově výborné, hustší konzistence, která je ale „tak akorát“ – díky ovocné složce, která je tvořena z pyré. Nejvíce mne oslovila chuť Mango se skořicí a Broskev s kokosem. Je příjemné je pít správně teplé, mám vždy v zimě problém s pitným režimem, pokud chodím někde mimo kancelář – skoro všechny nápoje, které se prodávají k okamžité konzumaci, jsou nevhodně studené. Opravdu mne NATELO příjemně překvapily.  

Jaké jsou teplé nápoje NATELO?

Ovocná složka v nápojích NATELO tvoří 25–30 % obsahu. Můžeme jím tedy hradit část doporučené denní dávky ovoce. Ovocnou složku nápoje NATELO tvoří pyré, vyráběné z přírodního ovocného koncentrátu. Nápoje NATELO jsou vyráběny ve čtyřech příchutích:

  • broskev s kokosem
  • mango se skořicí
  • malina s kardamomem
  • hruška s čokoládou

Koření dodává nápojům příjemné aroma a NATELO tak potěší nejen svou chutí, ale i vůní. Kombinace ovocných příchutí s kořením byly zvoleny tak, aby si zákazníci mohli vychutnat hřejivé chutě, které nikde jinde nenajdou. To, co je pro NATELO unikátní, je jeho teplota.

Natelo

Nápoje jsou ve speciálních boxech ohřívány na 37C, tedy na teplotu lidského těla. Nejsou tedy ani studené, ani horké. Jsou prostě teplé a pro tělo velmi příjemné a příznivě působící. Vše, co konzumujeme, si totiž musí náš organismus nejprve ohřát (nebo ochladit) na tělesnou teplotu.  A to mu nějaký čas trvá a navíc k tomu spotřebuje určité množství energie. Platí tedy, že nejen když se chceme zahřát, ale i když potřebujeme zahnat žízeň, jsou vhodnější nápoje vlažné nebo teplé.

V jednom nápoji NATELO je obsažena zhruba třetina doporučené denní dávky vlákniny. V naší stravě sehrává vláknina velice důležitou roli nejen jako součást zdravé stravy, ale také jako prevence závažných onemocnění, např. kolorektálního karcinomu či kardiovaskulárních onemocnění. Nutriční výhodou nápojů NATELO je přidaná látka (polydextróza), která se řadí mezi rozpustnou vlákninu. Díky ní obsahují nápoje NATELO více vlákniny a mají nižší energetickou hodnotu (resp. méně využitelnou), než kdyby obsahovaly pouze cukry. Navíc je díky této kombinaci chuť nápojů příjemně sladká, nikoli přeslazená.

Nápoje NATELO neobsahují žádné konzervanty. Jsou totiž vyráběny unikátní technologií horkého rozlivu, kdy se nejprve ohřejí na teplotu 90o C, ihned poté se plní do lahviček a nechají zchladnout. Poté se distribuují na prodejní místa, kde se ve speciálních boxech ohřívají na teplotu 37o C.

Kde NATELO najdete?

Ovocné nápoje NATELO byly uvedeny na český trh na konci loňského roku. Najdete je ve speciálních vyhřívaných boxech - tepličkách, nově postavených na místech, která míjíte, když se přesunujete do práce, za povinnostmi či za zábavou.

Více na www.natelo37.com

Reklama