TEORIE GRAVITACE

Axiom 1: Kočka padá vždy na všechny čtyři nohy (dá se zobecnit i na tři a pětinohé, případně n-nohé kočky. Pro n=0 teorie diverguje).

Axiom 2: Krajíc padá vždy namazanou stranou dolů.

Nyní když přivážeme kočce na záda namazaný krajíc, namazanou stranou nahoru a necháme volně padat, snadno zjistíme, že dochází k frustraci systému - kočka nemůže spadnout, protože by musela spadnout na obě strany zároveň, což není možné. Efektivně tedy dochází ke zrušení gravitace. Experimentálně je toto dobře pozorovatelné při studiu černých děr - záření, které z černé díry vychází, je způsobeno tím, že některé kočky svůj krajíc nedopatřením sežerou a gravitace se zhroutí. Konkrétní fyzikální realita každého vesmíru pak závisí na tom, čím jsou krajíce namazány. Pro gravitony z této teorie plyne, že jsou s největší pravděpodobností chlupaté a možná mají ocas.

 

Pro blondýny a blonďáky: Axiom je: postulát, tvrzení; základní nedokazatelná věta, samozřejmá i bez důkazu.


Benynka nám všem dnes chtěla udělat radost a posílá na redakční mail od rána zajímavosti. Pár jsem si pamatoval z vydání i já. Tenhle si vybavuji jen matně. A protože jsem blonďák, musel jsem si to nechat od naší redakční vědmy Markéty vysvětlit 2x. A už to vím. Ale nevím, jak to teda dopadne, kdo dopadne na zem jako první - kočičí nohy, nebo chleba...???

Reklama