Vůdce nezakázal jen mullet, ale také upnuté džíny, takzvané skinny, a některé typy piercingů. Snaží se totiž eliminovat západní kapitalistické vlivy. Podívejte se, jak mullet v minulosti (ne)slušel některým celebritám.

John Travolta

60b4a6087ff82cl.jpg
Foto: Profimedia

Fotografie známého herce rozhodně není aktuální. Po dlouhých letech, kdy bojoval proti vypadávání vlasů, už totiž přestal svoji pleš skrývat. Snímek byl pořízený v osmdesátých letech, kdy se ještě mohl pochlubit hustou kšticí.

Scarlett Johansson

profimedia-0429373272.jpg
Foto: Profimedia

Blonďatá herečka v mulletu vyrazila v roce 2003 na premiéru filmu Loupež po italsku. Od té doby vyzkoušela i další účesy, kromě dlouhých vlasů nosila mikádo a při natáčení vyměnila blond za zrzavou. K mulletu se snad už vracet nebude.

Zendaya

profimedia-0274264008.jpg
Foto: Profimedia

Slavná americká herečka se v mulletu objevila v roce 2016 na 58. ročníků udílení hudebních cen Grammy. Teď už má naštěstí zase svoje typičtější dlouhé vlasy.

Demi Lovato

profimedia-0613054536.jpg
Foto: Profimedia

Nově nebinární zpěvačka Demi Lovato si po letech dlouhých vlasů zkrátila účes, a to včetně ofiny. V mulletu ji mohli fanoušci vidět před pár dny na udílení cen iHeartRadio Music Awards.

Zdroj: CSFD, Profimedia, Instagram